Komunikacja w Sochaczewie

AKTUALNY ROZKŁAD ZKM SOCHACZEW, rozkład zkm sochaczew, rozkład jazdy autobusów sochaczew Położony w województwie mazowieckim Sochaczew, to miasto na prawach powiatu, które od południa okalaautostrada A2. Dzięki wybudowanej w 2003 roku obwodnicy, miasto omijają drogi krajowe nr 50 i 92. Przez Sochaczew przebiegają także drogi wojewódzkie nr 580 (łączy Warszawę z Sochaczewem) oraz 705 (Śladów, Sochaczew, Skierniewice, Jeżów). Sochaczew od Warszawy dzielą 53 kilometry. By dotrzeć do Poznania, Wrocławia lub Krakowa trzeba pokonać ponad 200 kilometrów. Łódź oddalona jest od Sochaczewa o 75 kilometrów, natomiast Skierniewice o zaledwie 30. Miasto pochwalić się może sprawną i dobrze rozwiniętą komunikacją miejską. Kursują tutaj autobusy PKS i MPK. Pociągami z tutejszego dworca kolejowego można dojechać do najważniejszych polskich miast.


Aktualny rozkład ZKM Sochaczew to podstawa dobrej logistyki, gdy na co dzień korzysta się z komunikacji miejskiej, dojeżdżając do pracy czy szkoły. Publikowany przez nas rozkład ZKM Sochaczew jest szczegółowy, a przede wszystkim na bieżąco aktualizowany - a jak wiemy, Zakład Komunikacji Miejskiej wprowadza w nim zmiany przynajmniej dwa razy do roku. Przygotowany przez nas we współpracy z ZKM rozkład jazdy autobusów Sochaczew to gotowe do pobrania i wygrukowania pdf-y, wygodne w codziennym użytku. Sprawdź szczegóły: zkm sochaczew rozkład, sochaczew zkm rozkład jazdy autobusów.
GoEuro

GoEuro to internetowa wyszukiwarka z mnóstwem możliwości, dzięki której znajdziesz najszybszy i najtańszy środek transportu do dowolnego miejsca. Portal oferuje wyszukiwanie najtańszych i optymalnych połączeń kolejowych, autokarowych i lotniczych na terenie całej Europy.


Dworzec kolejowy w Sochaczewie

Z dworca kolejowego w Sochaczewie kursują pociągi regionalne do Płocka, Łowicza i Warszawy. Na stacji zatrzymują się także pociągi PKP Intercity, które kursują m.in. do Lublina, Zamościa, Otwocka, Chełma, Poznania, Zielonej Góry, Białegostoku, Szczecina i Świnoujścia. Do Warszawy dotrzeć można 36 pociągami, a czas przejazdu koleją do stolicy wynosi godzinę. PKP realizuje także siedem połączeń do Bydgoszczy, po cztery połączenia do Poznania, Szczecina i Lublina. Dworzec kolejowy znajduje się przy ulicy Sienkiewicza 28. Wszelkie informacje udzielane są pod numerem telefonu: 46 862 24 05.


Dworzec PKS w Sochaczewie

Dworzec PKS mieści się przy ul. Sienkiewicza 4. Po mieście przemieszczać się można autobusami linii S1 (Czyste, Kąty, Dachowa, Sochaczew PKP, Os. Kuznocin) oraz S2 (Sochaczew Korczaka, Sochaczew PKP, Sochaczew OKRĄGLAK). Autokary Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej regularnie kursują między innymi do Warszawy, Płocka, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego, Leszna. Do stolicy dotrzeć można także busami. Z dworca PKS odjeżdżają autokary rejsowe do wielu miast położonych w Polsce i Europie. Szczegółowe informacje na temat kursów uzyskać można pod numerem telefonu: 46 862 55 00.


Autobusy miejskie

Aktualny rozkład ZKM znajduje się poniżej. Wystarczy wpisać przystanek i linię autobusu, która Cie interesuje, a następnie wyszukać. W Sochaczewie funkcjonuje Zakład Komunikacji Miejskiej, który istnieje od 1979 roku. Mieszkańcy mogą korzystać z 13 linii autobusowych (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 3A, LD, DHL). Codziennie w trasę wyjeżdża 17 autobusów należących do PKS. Kasa otwarta jest w dni robocze od godz. 7:00 do 14:45. Od 26 dnia każdego miesiąca do 2 dnia miesiąca następnego kasa czynna jest do godz. 17:30. ZKM w Sochaczewie zlokalizowany jest przy Al. 600 lecia 90. Wszelkie informacje udzielane są pod numerami telefonów: 46 86 299 27, 46 86 276 95 lub 46 86 276 90, pod adresem e­mail: zkmsochaczew@op.pl a także na stronie internetowej ZKM. .


Taksówki w Sochaczewie

Na terenie Sochaczewa działa kilka korporacji taksówkarskich: MPT Taxi (tel. 9191), Taxi Fama (tel. 46 862 28 42) Taxi Sochaczew (tel. 532 996 466), Auto Tax (tel. 797 087 767), Met Tax (tel. 513 348 191). Postój taksówek mieści się przy ul. Żeromskiego 18 oraz przy dworcu kolejowym.


Najbliższe lotnisko

W odległości około 60 kilometrów od Sochaczewa znajduje się Port Lotniczy Warszawa Modlin, do którego dotrzeć można pociągami Kolei Mazowieckich (42 połączenia w ciągu doby). Nieco dalej położone jest warszawskie lotnisko im. F. Chopina. Najłatwiej dostać się tu z któregoś z warszawskich dworców. Na lotnisko kursują stołeczne linie autobusowe (175, nocny N32) oraz pociągi SKM i Kolei Mazowieckich.


AKTUALNY ROZKŁAD ZKM