Katalog Stron Sochaczewskich
Katalog powstał w celu zebrania i utworzenia jedynego w swoim rodzaju spisu stron mieszkańców Sochaczewa i jego okolic. Oprócz nich zamieszczamy linki do wszelkich instytucji, organizacji oraz firm powiązanych z naszym miastem. Zainteresowanych umieszczeniem odnośnika w katalogu e-Sochaczew.pl, prosimy o zapoznanie się z regulaminem dodawania stron a następnie wypełnieniem formy na bocznym menu.

Gry i Rozrywka

Tawerna Mephisto
http://www.tawerna.mephisto.pr...

Agroturystyka
http://www.kalotowka.cba.pl

Forum dyskusyjne mieszkańców gminy Teresin
http://www.teresin.fora.pl

Konie, przejażdżki bryczką, kuligi
http://kuszroman.pl

Rancho Rumak: jazdy konne. ujeżdzanie koni
http://www.ranchorumak.go.pl

KIMER SOUND
http://www.kimersound.pl

Społecznościowy Portal Jeździecki
http://www.galopuje.plRegulamin Katalogu Stron
Warunek konieczny: Strony muszą dotyczyć samego Sochaczewa bądź jego okolic, mieszkańca Sochaczewa lub mieć jakiś inny związek z tym miastem 
i jego okolicami.

Zastrzegamy sobie prawo do decydowania czy dany odnośnik zostanie dodany do Katalogu, czy też nie oraz prawo usunięcia odnośnika z bazy bez podawania wyraźnej przyczyny.
 

Reklama Sochaczew

Zgłoś stronę

Proces dodawania witryny do katalogu nie jest automatyczny, tzn. zgłoszenie, które odbieramy jest najpierw przez nas weryfikowane pod katem spełnienia warunków określonych w regulaminie (patrz niżej), a dopiero potem jest dodawana przez nas do katalogu w terminie nie przekraczającym zwykle tygodnia.