23 Finał WOŚP Sochaczew 2015 film

/ 1 komentarzy

Zobacz relację video - film z 23. Finału WOŚP w Sochaczewie. Mimo wiatru, było gorąco. Sztab w Hufcu ZHP przy ul. Hanki Sawickiej pękał w szwach od gości, wolontariuszy i wszelkich orkiestrowych graczy. Wspaniali harcerze pracowali od wielu tygodni, by finał w naszym mieście i powiecie obfitował w atrakcje. A były nimi nie tylko tradycyjne światełko do nieba czy licytacja orkiestrowych gadżetów. Mieszkańcy po raz pierwszy ułożyli z samych siebie czerwone, pulsujące Prawdziwe Serce Sochaczewa. Po raz pierwszy też mogliśmy wysłuchać koncertu WBH (Wszyscy Byliśmy Harcerzami). 


W finale WOŚP wzięły udział niemal wszystkie szkoły powiatu sochaczewskiego oraz gminy Kampinos, ponad 330 wolontariuszy i tysiące mieszkańców, którzy wsparli zbiórkę na rzecz wyższych standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów. 


Zobacz wszystkie materiały na temat 23. Finału WOŚP w Sochaczewie:


23. Finał WOŚP za nami

Koncert zespołu WBH w Sochaczewie fotorelacja

Licytacja WOŚP Sochaczew - złote serduszko za 15 tysięcy złotych

Prawdziwe serce Sochaczewa foto

 

8min     2678x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

wbienkowbienko
0
Co za dzielne dziewczyny i chłopaki graja w Orkiestrze!!!! Na harcerzy zawsze można liczyć. Festus, Dżuliano, Kajtek - POZDRAWIAM. Zresztą pozdrawiam wszystkich zaangażowanych w granie.
DZIĘKI. (2015-01-15 13:18)

skomentuj ten artykuł