Czy jesteś zadowolony z rządów burmistrza miasta? Video sonda

/ 2 komentarzy

Już na jesieni tego roku czekają nas wybory samorządowe, w związku z tym wydarzeniem zapytaliśmy mieszkańców Sochaczewa o możliwe zmiany w fotelu burmistrza miasta. Czy są zadowoleni z decyzji aktualnie urzędującego Piotra Osieckiego, czy też chętniej widzieliby kogoś nowego na tym stanowisku. Wybory już wkrótce, tymczasem zapraszamy do zapoznania się z opinią mieszkańców w powyższym materiale filmowym. Zachęcamy również do komentowania....

 

5min     2806x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 3.4
Oceń
(5 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

robroyrobroy
+1
na filmie powinien być wyswietlany timer,pytania zadawane kolejnym respondentom bez wyłączania kamery żeby nie było -""to się wytnie"",osobiście Burmistrz Piotr O. nic złego mi nie zrobił,nie pretenduję na to stanowisko,chętnie obejrzałbym wywiad z nim na temat długów i obligacji które obciążyły samorząd- (miasto)-za jego kadencji,jak widzi sposoby spłat ,jakby nie było sporych pieniędzy dla naszego wiejskiego miasteczka (2018-08-26 11:52)
jerzyk2205jerzyk2205
0
Mankamentów w zarządzaniu Sochaczewem i jego finansami jest wiele. Skutki tego odczuwają mieszkańcy w kosztach świadczonych im usług komunalnych. Propaganda miejska bez skrupułów pudruje działania magistratu finansując za niemale pieniądze publikację własnych materiałów promocyjnych w lokalnych mediach, a jedyna krytyka funkcjonuje w zasadzie tylko w internecie. Ostatnie osiem lat niewykorzystanych szans rozwojowych Sochaczewa sprowokowały środowisko założycieli sochaczewskiego samorządu miejskiego, działających wówczas w Komitecie Obywatelskim "Solidarność" do włączenia się w jego naprawę. Kontynuacja przez kolejne pięć lat takiej nieodpowiedzialnej polityki finansowej to fatalna perspektywa dla naszego miasta. Czas to zmienić!!! (2018-09-08 00:06)

skomentuj ten artykuł