Darek Zborowski i Tomek Ertman - Targi Sztuki w Jezioranach

/ 3 zdjęć

Dziś w ZIP-ie Darek Zborowski i Tomek Ertman zapraszają na pierwsze Targi Sztuki w Jezioranach. Ta niecodzienna impreza, skierowana na promocję lokalnych artystów i rękodzielników, odbędzie się 22 maja br. w godzinach 11.00 – 21.00.

 

W imieniu organizatorów zapraszamy już w najbliższą niedzielę 22 maja do gospodarstwa agroturystycznego „Jeziorany” w Kożuszkach Parcel 61 C. W godzinach 11.00 – 21.00 w pięknej sosnowej scenerii będą tu miały miejsce pierwsze Targi Sztuki. Każdy może wziąć w nich udział i jako wystawca, i jako widz. Zgłaszać się można w zasadzie do końca, do dnia imprezy. Wstęp na Targi jest bezpłatny.

Targi Sztuki to przedsięwzięcie całkowicie niekomercyjne. Ich zasadniczym celem jest poznanie i promowanie lokalnych artystów i rękodzielników. Na plenerowych stoiskach będziemy mogli oglądać, ale także kupić ich prace. Dla wszystkich na żywo grać będą rodzime zespoły. Darek Zborowski i Tomek Ertman, którzy podjęli się organizacji imprezy czysto społecznie, z pasji i wewnętrznej potrzeby, wierzą, że Targi zintegrują naszą potrzebującą kultury społeczność i na trwałe wpiszą się w kalendarz artystycznych wydarzeń.

 


 

8min     3643x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 

Informacje dodatkowe
  5
  Oceń
  (2 głosów)

   

  Lokalizacja wydarzenia
  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł