Dni Sochaczewa - SONDA - Czy lepiej na podzamczu?

/ 5 komentarzy

Już dziś początek 3 dniowej imprezy zwanej do niedawna Dniami Sochaczewa. Tym razem po raz pierwszy będziemy obchodzić święto nie miasta, a własne, ponieważ ratusz zdecydował o zmianie nazwy z Dni Sochaczewa na Święto Mieszkańców Sochaczewa. Czy zmiana nazwy spodobała się mieszkańcom? 


Ale to nie jedyna zmiana. Jeszcze kilka lat temu dni miasta odbywały się na muszli przy podzamczu. Władze miasta zdecydowały również o zmianie lokalizacji. Jutrzejsze Święto Mieszkańców odbędzie się jak przez kilka ostatnich lat na stadionie przy ul. Warszawskiej. Zwolennicy tej zmiany twierdzą, że teraz w dni obchodów jest bezpieczniej, ponieważ impreza odbywa się na terenie zamkniętym. Zdecydowanie miasto jest też bardziej przejezdne - w czasie trwania Dni Sochaczewa w poprzednim miejscu zamykano odcinek ul. Traugutta, która wypełniała się straganami. Przeciwnicy zmiany miejsca twierdzą, że święto zatraciło swoją pierwotną formę i teraz przypomina bardziej pospolity festyn niż dni miasta. Zapytaliśmy również o to. 

Zapraszamy do obejrzenia materiału oraz do komentarzy pod artykułem.


W..

 

5min     2460x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (5)

dragon36dragon36
0
zmiana nazwy nie trafiony zupełnie pomysł,co do lokalizacji obecnej to bardzo dobrze ,nigdy wiecej imprezy na podzamczu. (2018-06-08 11:37)
NovJanNovJan
0
Czy ktoś wie czemu służy ta zmiana nazwy i który z magistrackich mózgów wpadł na ten pomysł?

jak sie trzeba nudzić w pracy żeby wpaść na taki pomysł.

to miasto wpada w marazm i promuje sie w nim bylejakość. (2018-06-08 18:00)
ZlotoustyZlotousty
0
Każdemu normalnemu człowiekowi nawet po obaleniu dwóch butelek wódki przy sobotnim grillu nie wpadłaby do głowy tak głupi pomysł "Święto mieszkańców Sochaczewa"???, a burmistrzowi się udało. Piotrze co bierzesz? Tleż chce. (2018-06-12 21:06)
MitutoyoMitutoyo
0
Każdemu normalnemu człowiekowi nawet po obaleniu dwóch butelek wódki to wisi jakie i czyje to święto. (2018-06-12 22:02)
kacperskyykacperskyy
0
szkoda mi takich ludzi, szczegolnie mężczyzn którym wszystko tylko wisi.. (2018-06-13 08:00)

skomentuj ten artykuł