Dom Dziecka w Giżycach w #gaszynchallenge [VIDEO]

Powiat sochaczewski od początku bardzo mocno wspiera akcję charytatywną #GaszynChallenge. Udział w niej biorą już nie tylko przedstawiciele służb mundurowych, ale również urzędnicy oraz placówki. Jedną z nich jest Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Giżycach, która nominowana przez Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy "Dom na Szlaku" w Załuskowie wykonała zadanie dla małej, chorej Zosi.

Kolejną drużyną, która włączyła się do akcji #gaszynchallenge jest Placówka Opiekuńczo- Wychowawcza w Giżycach. Wychowankowie wraz z pracownikami robili przysiady dla małej Zosi. W ten sposób pokazali również, że mimo tego, że w swoim młodym życiu muszą mierzyć się z różnymi trudnościami to chętnie służą pomocą innym. To piękny i jakże wymowny gest z ich strony. Jak im poszło? Zapraszamy do obejrzenia materiału VIDEO.

Przypomnijmy na czym polega #gaszynchallenge. Zasady są bardzo proste. Wystarczy wykonać 10 pompek lub przysiadów i wpłacić minimum 5 złotych na rzecz chorego dziecka. Tym razem pieniądze zbierane są na malutką Zosię zmagająca się z SMA czyli rdzeniowym zanikiem mięśni. --> https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengezosia

Do wyzwania Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Giżycach nominowała swoich przyjaciół z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sochaczewie, Klub Boruta MC Poland, Centrum Dystrybucji Tesco w Teresinie oraz Kibiców Legii Sochaczew. 


 

0min     732x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł