Dzień Babci i Dziadka - podziękujmy za ich obecność

Dziś Dzień Babci, już jutro Dzień Dziadka. Wyjątkowe osoby w życiu każdego z nas. Złóżmy im szczególne życzenia.


Dla każdego babcia to ciepła, pełna miłości, dobroci i cierpliwości osoba. Dziadkowie uczą nas przykręcania śrub, majsterkowania lub łowienia ryb. Niejeden z nas wspomina wakacje spędzone u dziadków. Czas beztroski i fantastycznej zabawy. Dziadkowie pozwalają na więcej, dobrze karmią i kochają wnuki najbardziej na świecie. Często rodzice zagonieni przez życie stając się dziadkami mogą ofiarować czas dla swoich już wnuków. Mówią, że Bóg nie mógł być wszędzie ale za to wymyślił babcię i dziadka. 


Dziadkowie są ważni w każdym wieku ale najbardziej pocieszni jesteśmy dla nich w wieku przedszkolnym. Babcie oraz Dziadkowie są obdarowywani kolorowymi, własnoręcznie przygotowanymi laurkami. A przedszkolaki mogą pochwalić się wierszykami na przedstawieniach. Czas przedszkola to jeden z najpiękniejszych okresów w życiu zarówno dziadków jak i małych artystów. Przedszkolne ciocie z mozołem przygotowują grupy do występów. Wszystkie sochaczewskie przedszkola przygotowują oryginalne wyciskacze babcinych łez wzruszenia. Każdy wnuczek jest wyjątkowy.


Ta jedna chwila krótkiego wierszyku zapada w pamięć na całe życie. I często wywołuje łzy na policzkach. I choć tak szybko dorastamy dla dziadków zawsze jesteśmy najważniejsi. Ciągle się o nas troszczą i dbają. Najlepsze obiady są na "dziadkowych" stołach.


Zapytaliśmy Smerfów z przedszkola "Wesołe Tuptusie" co to znaczy, że babcie i dziadkowie są tacy wyjątkowi. Jak spędzają czas z nimi i czy wakacje z dziadkami to sympatyczny czas. 


Składamy wszystkim Babciom oraz Dziadkom najpiękniejsze życzenia. To dzięki Wam świat jest taki wyjątkowy.   

 

0min     1580x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł