Ewa Osińska i Magda Brażuk oraz Zumba na wzgórzu zamkowym 2016

/ 1 komentarzy / 2 zdjęć

Cel zasadniczy: roztańczyć Sochaczew. Instruktorka zumby Ewa Osińska i Magda Brażuk z Platinium GYM & Fitness zapraszają na drugą już odsłonę cyklu wyjątkowych spotkań na wzgórzu zamkowym w naszym mieście.

 

Zaproszeni są wszyscy niezależnie od wieku czy płci. Ewa Osińska, która prowadzić będzie zumbę, obiecuje łatwe, wykonalne dla każdego, układy oraz świetną muzykę i fantastyczną zabawę. Wspólny, radosny taniec na wzgórzu zamkowym będzie na pewno szczególnym przeżyciem.

Poza tańcem, uczestnicy spotkań ZUMBA NA WZGÓRZU ZAMKOWYM mogą liczyć na inne atrakcje, jak vouchery uprawniające do bezpłatnego wejścia na dowolny czas do ośrodka Platinium GYM & Fitness w Chodakowie, czy malowanie buziek najmłodszych gości.

Najbliższe spotkanie w czwartek 11 sierpnia, kolejne w czwartki 18 i 25 sierpnia. Wszystkie zaczynają się o godzinie 19.00. W imieniu organizatorów, do których należy też Urząd Miasta Sochaczew, serdecznie zapraszamy.

 

 

 

 

 

0min     6550x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 

Informacje dodatkowe
  5
  Oceń
  (2 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (1)

  robroyrobroy
  0
  fajne dziewczyny,fajny pokaz ,coś podobnego do rytualnego HAKA rugbystów Nowozelandzkich,może jakieś występy przed meczami Rugby?
  https://www.youtube.com/watch?v=tdMCAV6Yd0Y (2016-08-11 07:56)

  skomentuj ten artykuł