Fundacja Judyta - wyleczony piesek trafił do właścicielki [wideo]

/ 1 komentarzy

Kilka miesięcy temu poznaliśmy panią Janinę, która mieszka w Feliksowie. Była bohaterką wydarzenia w którym wspieramy potrzebujących. Grudniowe spotkanie wywarło wielki wpływ na czytelników. Z pomocą przyszła także Fundacja dla szczeniaków "Judyta", która jeszcze w dniu przekazania darów panie Janinie przyjechała po psiaka, który wymagał leczenia weterynarza. 


Pani Janina, bohaterka naszej grudniowej pomocy seniorom jest już ze swoim ukochanym zwierzakiem. Kiedy spotkaliśmy tą dwójkę ich sytuacja nie była dobra. Pani Janina żyła w budynku bez łazienki, bieżącej wody czy nawet podłogi. Zdrowie kobiety w takich warunkach było bardzo nadwyrężone. Jej pupil także nie cieszył się dobrym stanem. 


W tym wyjątkowym czasie jakim była akcja pomocy seniorom jak zawsze mogliśmy liczyć na wyjątkowe osoby. Przede wszystkim wszystkich, którzy włączyli się w przekazanie darów i rzeczy. Gorące słowa podziękowania i wielkiego uznania należą się Dorocie Bednarskiej oraz Małgorzacie Brzezińskiej, które były i nadal są obecne w życiu zarówno pani Janiny, jak i jej psiaka nadal udzielając wsparcia. 


To co jest najważniejsze w nich to ciągłe monitorowanie sytuacji, empatia, która nie zanikła po głównym dniu akcji "Dobro dla Seniora". Serce, które ofiarowują tej dwójce ciągłe wypełnione jest miłością, a nierzadko łzami wzruszenia. Nie ma jednak tak właściwych słów, które mogłyby opisać Dorotę oraz Małgorzatę. Te dwie fantastyczne dziewczyny są przykładem dla nas wszystkich. 


Jesteśmy pełni podziwy dla ich pracy i poświęcenia. Małgorzata z Fundacji "Judyta" już przywiozła wyleczonego pisaka pani Janinie. Jedyny codzienny towarzysz wreszcie może być ze swoją panią. Dzięki fundacji może mieć także nową, ciepłą budę. 


Dziękujemy!!!

 

0min     680x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

robroyrobroy
0
. (2020-05-24 10:02)

skomentuj ten artykuł