Gminny Jarmark Adwentowy 2016 - gości witać będą alpaki

Dziś w programie ZIP wyjątkowo duża liczba gości, a to dlatego, że impreza jest wyjątkowa. To będzie pierwszy Gminny Jarmark Adwentowy. – Wszyscy mówią, że nic się nie dzieje i doszłam do wniosku, że nie dzieje się tylko wtedy, gdy nikt nic nie robi. Szybko okazało się, że jednak chętnych do pracy jest naprawdę wielu. Mam nadzieję, że to będzie wyjątkowo impreza, która na trwałe wpisze się w życie gminy – mówi inicjatorka jarmarku Beata Szustkiewicz.

 

Pomysł zorganizowania spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem mieszkańców i władza samorządowych. Gminny Jarmark Adwentowy 2016 odbędzie się 27 listopada w godzinach 11.00 – 17.00 w Szkole Podstawowej w Gawłowie, pięknie położonej w otulinie lasu.

- Jestem szczęśliwa, że to u nas odbędzie się to wydarzenie i mam nadzieję, że będzie jak najwięcej gości – mówi Ewa Grzelak, dyrektor placówki.

Do udziału w jarmarku zachęcają też radna Agnieszka Offerczak – Ciura, która aktywnie włączyła się w organizację, sołtys wsi Altanka Tadeusz Malinowski oraz wójt Gminy Sochaczew Mirosław Orliński, który objął jarmark patronatem i zgodził się ufundować nagrody do konkursu na najwspanialszy piernik, który zostanie przeprowadzony w trakcie imprezy.

Wszyscy którzy włączyli się w organizację jarmarku, mają nadzieję, że będzie miał on wspaniałą, świąteczną atmosferę. Na odwiedzających czekać będzie około 40 wystawców ze swoimi ręcznymi wyrobami, tak artystycznymi, jak kulinarnymi, gorący poczęstunek, muzyka na żywo w wykonaniu małych artystów (przede wszystkim uczniów ze Szkoły Podstawowej w Gawłowie) oraz całkiem dorosłych zespołów, między innymi wspaniałej Orkiestry Dętej. A do tego moc niespodzianek i dobra zabawa. I uwaga: gości witać będą… alpaki z Zagrody w Zakrzewie, które na pewno będą wielką frajdą dla milusińskich.

 

Zachęcamy do wysłuchania wywiadu z naszymi gośćmi oraz do poznania szczegółów programu TUTAJ.

 

0min     4938x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 5
Oceń
(4 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł