Gruppo Tredici - "Co ci w duszy gra?"

/ 2 komentarzy

,,Co Ci w duszy gra?" to cykl wywiadów z utalentowanymi ludźmi z szeroko pojętej strefy artystycznej. Odcinki pojawiać się będą co trzy tygodnie i za każdym razem wspólnie będziemy przenosić się w prywatny świat zaproszonych gości. 

W odcinku pierwszym towarzyszy mi trójka młodych, utalentowanych ludzi, których pasją jest muzyka. Jeden z przedstawicieli ekipy Weed Carier to sochaczewianin, który przez długi czas prężnie działał jako trener ekipy "SEKCJA13" reprezentującej Sochaczewskie Centrum Sportów Walki. Obecnie skupiony jest w pełni na muzyce i rodzinie.

Gruppo Tredici to ekipa polsko - włoska. Ich wspólna przygoda muzyczna to typowa ,,akcja - reakcja", a na efekty tej mieszanki wybuchowej nie trzeba było długo czekać. Na rynku muzycznym pojawiła się już pierwsza płyta grupy zatytułowana ,,Vecchio- Nuovo" na której znajdziemy kilkanaście różnorodnych kawałków. Trzej Panowie - Weed Carrier, Dennis i Robercik rozwijają się w niesamowitym tempie, a jak to się wszystko zaczęło, posłuchajcie sami. 


M.

 

0min     1335x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

ShitmonsterShitmonster
0
Corro corro! Pozdro (2019-08-01 19:23)
Janusz01Janusz01
0
Śpiewać każdy może ale nie każdy powinien. (2019-08-03 00:41)

skomentuj ten artykuł