Grzegorz Kropiak popierany przez Adama Struzika

/ 14 komentarzy

"Grzegorz Kropiak to sprawdzony i skuteczny gospodarz. Potrafi pozyskiwać środki zewnętrzne na wiele inwestycji. Ma plany na kolejne i warto aby, udało mu się je zrealizować. Gorąco Państwa zachęcam do głosowania na Grzegorza Kropiaka."

                                                                           

Adam Struzik                                                                          

 

0min     2993x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 2.6
Oceń
(5 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (14)

zabczynski227zabczynski227
-1
Takie poparcie to trumna , Panie Kropiak Pan już przegrał i trzeba się z tym pogodzić i żyć dalej .Czas oderwać d...pę od stołka i brać się do pracy , pracy jaką wykonują przeciętni ludzie , a nie całe życie przy korycie. (2018-11-01 20:39)
darek87darek87
-2
Znajac przeszlosc Marszalka Struzika nie wiem czy cieszyły się z jego ,, poparcia". Znany z członkostwa z komunistycznego ZSL, zjeździł wszystkie egzotyczne kraje za państwowe pieniądze niby to reprezentując Sejm A potem będąc Marszalkiem Wojewodztwa Mazowieckiego. Z zawodu lekarz z rolnictwem ma tyle wspólnego co właśnie rolnik z medycyną. Znany tylko z tego że trzyma władzę w Województwie od X lat podobnie z resztą jak Obecny wojt Gminy Rybno. Zawsze opalony w eleganckiej wyprasowanej koszuli z wytrenowana retoryka niestety nie wnosi do rolnictwa nic . Zaslania sie co wybory doswiadczeniem a jest to jak w przypdku Wojta Gminy Rybno trzymanie stolka byle lud nie podsunął ich od władzy. Wiadome jest że Struzikowi zależy na władzy Obecnego Wójta bo jest to jego wieloletni pracownik z PSLU i dzięki temu że Wójt Wygra Struzik dalej będzie mógł w Żninie rozdawać karty. Natomiast z obecnej władzy PISu Wójt nie będzie miał żadnych korzyści bo nikt z PSLowcem nie będzie chciał gadać. Co innego jego bezpartyjny kandydat. (2018-11-02 07:45)
markJmarkJ
+1
Trole są i oby było im jak najgorzej , (2018-11-02 08:35)
Prawdziwy Mieszkaniec RYBNAPrawdziwy Mieszkaniec RYBNA
+1
zabczynski227 i darek87 widać że bardzo łatwo uwierzyliście w bajki opowiedziane przez p. Jaworskiego. A przecież jest to tylko zwykły tancerz i nic więcej. Doświadczenia jakiego kolwiek brak, predyspozycji do sprawowania władzy/ zarzadzania gminą też. Wystarczy zadać p. Jaworskiemu jakieś pytanie odnośnie sprawowania funkcji wójta i zarządzania gminą i od razu chowa głowę w piasek nie udzielając odpowiedzi. Jest to człowiek nieodpowiedzialny skoro pcha się na siłę na urząd wójta, a nie wie jak go sprawować. To że pana Grzegorza Kropiaka popiera pan Struzik to akurat świadczy o tym że wie jak współpracować z wojewódzkimi strukturami samorządu i skutecznie pozyskiwać środki na nowe inwestycje. A kto poprze bezpartyjnego tancerza nie tylko w naszej gminie ale też w powiecie i województwie?. Brak poparcia w województwie i powiecie p. Jaworskiego będzie wpływał negatywnie na rozwój gminy i pozyskiwanie środków z zewnątrz. (2018-11-02 10:32)
darek87darek87
-1
Panie Prawdziwy Mieszkańcy Rybna z tego co sprawdziłem Pan Damian Jaworski jest osoba po studiach wyższych i to na dwóch kierunkach. To że porusza się kwestie jego kariery w zespole muzycznym jest według mnie oznaką nietolerancji. Proszę spojrze choćby na Stany Zjednoczone czym zajomowal się obecny prezydent. I co ... to według Pana kryterium oceny jego jako polityka ba uważam że takie osoby maja umiejetnosci interpersonalne jeszcze na większym poziomie. A to ze jest Pan ograniczony przez spoleczenstwo w ktorym Pan zyje to juz Pana problem. Zakładam że nie rozmawiał Pan z Panem Jaworskim A jeśli tak to z góry Pan był na niego nastawiony. Mysle ze Pan Jaworski znajdzie sposob na pozyskanie srodkow a ani powiat ani onne instytucje nie beda mialy wyjscia i beda musieli z nim wpolpracowac. Akurat bezpartyjnosc jest duzym plusem.Pis razie co na pewno nie odmówi pomocy. A wszyscy są od niego uzależnieni. (2018-11-02 13:44)
Prawdziwy Mieszkaniec RYBNAPrawdziwy Mieszkaniec RYBNA
0
Panie Darek 87 uważa pan że pan Jaworski ma umiejętności interpersonalne na wiekszym poziomie tak. To dlaczego nie przyszedł na debatę do OSP Rybno na którą był zapraszany ? Przecież jego hasło wyborcze to " Słuchać mieszkańców, Służyc gminie " . Czyli jego hasło wyborcze to jedno wielkie kłamstwo. Kandydat na wójta nie powinien się bać krytyki i przychodzić na wystąpienia, zabierać publicznie głos nawet jeżeli sytuacja jest niesprzyjająca. Bo najłatwiej jest omotać pojedyńcza osobę, a jeżeli zada trudne pytanie to uciec od odpowiedzi, taka jest filozofia pana Jaworskiego. Dlaczego wcześniej w żaden sposób społecznie pan Jaworski nie zaangażował się w jakieś działania na rzecz społeczeństwa gminy Rybno ? To że jest bezpartyjny wcale mnie nie dziwi, no bo która partia wystawiła by kandydata na wójta, który nie ma żadnego doświadczenia, nie angażuje się społecznie i nie ma predyspozycji społecznych do bycia wójtem i pełnienia jego funkcji. Także bezpartyjność wcale nie jest dużym plusem. Pan Grzegorz Kropiak ma przynajmniej poparcie od pana Struzika co świadczy o tym że wie jak współpracować z wojewódzkimi strukturami samorządu i skutecznie pozyskiwać środki na nowe inwestycje. Niedawno udało się uzyskać dodatkowe środki na szkołę ponad 300 tys. i środki finansowe na przebudowę drogi w Zofiówce. A kto poprze bezpartyjnego tancerza nie tylko w naszej gminie ale też w powiecie i województwie ? Bez poparcia województwa i powiatu jedyne co może pan Jaworski zrobić to opowiadać swoje bajki i mydlić ludziom oczy, w czym naprawdę jest dobry. (2018-11-02 16:00)
darek87darek87
-1
Tematu Marszałka Struzika nie mam zamiaru poruszać bo napisałem wszystko kilka postów wcześniej. Jeśli chodzi o debatę to czemu nie zorganizował jej Wójt wcześniej tylko dopiero w 2 turze. Nie znam powodów Pana Jaworskiego ale zarzucanie z góry mu że nie pojawił się tylko dlatego że nie ma nic do powiedzenia jest dalece posunietym domyślam. Znowu Pan używa dziwnych stwierdzeń zwykły tancerz itd itp. Co znów potwierdza jedynie fakt że nie czy ta Pan postów że zrozumienie i że jest Pan osoba nietolerancyjna i w pewien sposób ograniczona. Tak dobrze idzie współpraca Pana Kropiaka z powiatem i województwem A droga powiatowa która prowadzi z Erminowa do Rybna przez tyle lat jest w dramatycznym stanie. Dlaczego Wojt nic z tym nie zrobil przez 5 kadencji.Pańskie wypisywania na temat pozyskanych srodkow sa smieszne moze Pan porownywac dopiero jak Pan Jaworski bedzie mógł się wykazać. Teraz wstawianie tabelek przez Pana Kropiaka jest śmieszne bo nie ma czego porównywać. Tak samo jak zakładanie przez niego konta na Facebooku w 2 turze Po sianie propagandowych tematów jak za czasów Komuny.omotany to jest Pan przez obecna władzę i zamknięty na zmiany. Trzeba zdjąć klapki z oczu i spojrzeć prawdzie oczy że czas Obecnego Wójta się skończył i jedynie czego on chce to dotrwać do emerytury. Na tym mu zależy. (2018-11-02 17:22)
Prawdziwy Mieszkaniec RYBNAPrawdziwy Mieszkaniec RYBNA
0
Na temat pozyskanych środków proponuje panu zajrzeć na stronę internetową gminy, którą gmina Rybno posiada. Jeżeli pan o tym nie wiedział to teraz już pan wie. Co do tabelek pana Grzegorza Kropiaka to widać w nich prawdziwe informacje, na podstawie których widać że obietnice pana Jaworskiego są zrealizowane przez obecnego wójta. Szkoda tylko tych drzew które poszły na nic nieznaczące ulotki pana Jaworskiego. To że obecny wójt założył konto na facebooku to nic dziwnego bo każdy może je założyć i publikować na nim co chce. Śmieszny to jest pan że tak łatwo uwierzył w puste obietnice pana Jaworskiego. Proponuje przetrzeć okulary lub oczy i zobaczyć dookoła jak wiele inwestycji jest dokonanych za kadencji obecnego wójta. (2018-11-02 18:28)
darek87darek87
-1
Zobaczymy już w niedzielę. Ja nie muszę nic przebierać Pan chyba musi obejrzeć spocony czoło Wójtowi co że strach przed kontrkandydatem łapie się wszelakich sposobów zapewnienia że jest taki wspaniały. Swoją drogą musi Pan źle myśleć o swoich sąsiadach z Gminy Rybno skoro uważa Pan że ponad połowa Wyborców dała się ona nic Panu Jaworskiemu. Jakby dodać do tego głosy P. Grzegorza Kujawy z pisu to widać że większość mieszkańców chce zmiany Wójta. To jest dopiero porażka przegrać z chłopakiem który nie ma układów jest dużo młodszy i jak to Pan ciągle podkreśla jest tancerzem. Ale nie martwym się Wójt dostanie ciepłą posadzkę w szkole i prześledzić w niej do emerytury. A tabelki może wstawiać ale to trochę jakby porównywać konia i świnie. Bo program wyborczy jest ogólny A mozna to ocenić jak powtarzam dopiero po przebytej kadencji. (2018-11-02 19:16)
malgorzata-gluchowskamalgorzata-gluchowska
0
(2018-11-02 21:33)
malgorzata-gluchowskamalgorzata-gluchowska
0
(2018-11-02 21:33)
malgorzata-gluchowskamalgorzata-gluchowska
0
@darek87 z tego co widzę Pana logika wygląda tak: nie można dyskryminować Pana Jaworskiego ze względu na zawód tancerza ale Pana Kropiak za wiek już można?

Realne poparcie województwa i powiatu jest złe ale można się posługiwać argumentem, że Panu Jaworskiemu na pewno “PiS nie odmówi pomocy” choć z tego co wiem, to nikt nigdzie oficjalnie takiego poparcia nie zagwarantował?

Konto na fb Pana Kropiaka jest złe, bo założone późno, a tabelki, w których wylicza wszystko łącznie z kwotami nie odpowiadają ale ogólne obietnice, jak sam Pan je określił, z których nic nie wynika i podpisywanie kartki papieru z kolejną rzekomą obietnicą 1000 zł, których nawet nie zarobił, nie wymaga nawet wspomnienia?

Chyba ma Pan podwójne standardy!

Skoro Pan ‘Jaworski ma takie pojęcie o budżecie gminy to tylko czekać jak zarządza zrzutkę mieszkańców na odśnieżanie dróg, bo nie przewidział tego wydatku w budżecie, bo przecież jesień była ciepła. Głosujmy na kandydata, który ma poparcie województwa i wie o jak zarządzać gminą. (2018-11-02 21:44)
zabczynski227zabczynski227
-1
wszyscy popierający kropiaka to klika , klika broniąca swoich stołkow , klika która od lat za kropiaka nic nie robi . , którą trzeba rozbić , bo gmina nie znaczy już nic a przed nią z rządami kropiaka to pewna klęska . Czas na zmiany , młodzi do wladzy a starocie na emeryturę, dotyczy to właśnie kropiaka. (2018-11-02 22:12)
efkaefka
+1
Komunikacja z Rybna do Sochaczewa fatalna. Bez własnego auta nie dojedziesz. Można spróbować na rowerze, ale zimą trzeba mieć niebywałą kondycję.

  (2018-11-03 15:24)

skomentuj ten artykuł