Gwiazdy The Voice of Poland w Sochaczewie – zobacz klip

/ 5 komentarzy / 11 zdjęć
+6

Sara Girgis i Adrian Wojtków, uczestnicy ostatniej edycji  The Voice of Poland, postanowili podbić rynek muzyczny, startując z naszego miasta. To w Sochaczewie bowiem nagrali swój pierwszy teledysk. Piosenka w sam raz na teraz: „Zapraszam Cię na święta”.

 

Sara Girgis i Adrian Wojtków, uczestnicy szóstej, czyli ostatniej edycji telewizyjnego show The Voice of Poland nie zwalniają tempa. W ostatnich dniach byli pochłonięci pracą nad nowym projektem. Chcą podbić rynek muzyczny!

- Program to dopiero pierwszy krok, który chcemy w pełni wykorzystać. Włożymy jak najwięcej pracy w to, by pełnić swoje marzenia - komentują.

Młodzi artyści rozpoczynają swoją karierę miłym świątecznym akcentem. Wczoraj miała miejsce premiera klipu piosenki: „Zapraszam Cię na święta”. Cały teledysk nakręcili w Sochaczewie. Na wzgórzu zamkowym, na Traugutta, na pl. Kościuszki i na terenie Parku W. I. Garbolewskiego.

Dlaczego w Sochaczewie? Bo to w naszym mieście urodził się i mieszka autor piosenki, jej producent oraz pomysłodawca stworzenia duetu ARQ (Arek Stępień).

- Nagrywaliśmy w ekspresowym tempie. Przy produkcji piosenki i obrazu było dużo zabawy, panowała świetna atmosfera. Mamy nadzieję, że również słuchaczom się ona udzieli – mówią nasi wokaliści.

Udzieli się na pewno. Piosenka jest prosta, melodyjna i prawdziwie świąteczna.

Jak podkreślają wokaliści: - Jest to dla nas duża szansa. Świetnie się dogadujemy, nie przestajemy się cieszyć ze wspólnej pracy. Świąteczny utwór to dopiero początek. Planujemy dalej się rozwijać i realizować swoje pomysły. Pragniemy podziękować za pomoc przy nagraniu piosenki Arturowi Kaszy (studio AK)”.

Wokaliści poznali się w programie The Voice of Poland w grupie Edyty Górniak, w kolejnym etapie Sara przeszła do grupy Tomsona i Barona.

- Zdecydowaliśmy się na ten program, gdyż według nas jest to jeden z niewielu programów w Polsce, który daje realne szanse na sukces.

- Te szanse to zaledwie kilka procent, reszta to ciężka praca, pomysły i trochę szczęścia  - dodaje Adrian. - Największą wartość, którą wyniosłem z programu, to relacja z Sarą, z którą przyjaźnie się do dziś.

- Polubiliśmy się. Mamy podobne gusta muzyczne. Musieliśmy to wykorzystać i dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę – podkreśla Sara.

Wokaliści zdradzili nam swoje plany na święta. Sara spędzi święta w rodzinnym Mielcu: - Święta chcę spędzić spokojnie, oderwać się od świątecznych obowiązków. Na pewno przy ubieraniu choinki będę nuciła naszą piosenkę. Adrian odwiedzi ukochany Zgorzelec, gdzie planuje wspólne kolędowanie z bliskimi.

 

7min     9059x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 5
Oceń
(3 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (5)

Reage77Reage77
0
Dobra robota!
Gratuluje! :) (2015-12-16 11:34)
MarcinMarcin
0
świetny pomysł na promocje miasta! (2015-12-16 17:06)
dragon36dragon36
0
zabrakło ruin cegielni ,chamiteksu,jeszcze kilku sympatycznych miejsc w mieście ,o szalet w parku ........ (2015-12-17 13:46)
MaciekMaciek
0
bardzo przyjemne głosy! Super, że w naszym mieście, natomiast montażysto - ogarnij colour grading i będzie bosko. Pozdrawiam! (2015-12-18 02:36)
darius-fencidarius-fenci
0
Ponieważ każdy kocha poprawy, rozpaczliwie potrzebują, aby uzyskać atrakcyjne metody nauczania w dowolnych przedmiotów. Dołącz Preply tutaj Korepetycje z literatury w Warszawie - Wesoła (2015-12-23 07:24)

skomentuj ten artykuł