I sesja Rady Gminy Sochaczew w kadencji 2018-2023

/ 4 zdjęć

Uroczysta sesja otworzyła VIII kadencję rady gminy Sochaczew.  Radni złożyli ślubowanie oraz wybrano przewodniczących rady. 


Na sesji VIII kadencji obecni byli wszyscy wybrani radni. Złożyli ślubowanie oraz wybrano zarząd rady. Przewodniczącym rady gminy Sochaczew został Czesław Ćwikliński, który zdobył 15 głosów radnych. Wiceprzewodniczącym zostali Sławomir Zieliński oraz Magdalena Krajewska. 


Czesław Ćwikliński podziękował radzie słowami: Szanowni Państwo ja mogę powiedzieć tylko jedno słowo, dziękuję. Jestem bardzo wzruszony. Postaram się nie zawieść mieszkańców oraz rady. Czeka nas dużo pracy. 


Sesja to także okazja do ślubowania ponownie wybranego wójta gminy Sochaczew. Słowami: Obejmując urząd wójta gminy uroczyście ślubuję, że dochowam wierności prawu, a poniesiony urząd będę sprawował tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców gminy, Mirosław Orliński uroczyście zainaugurował nowa kadencję. 


Wójt podziękował nie tylko za sprawowany urząd ale również w imieniu całej rady. Dziękuję za wybór, za zaszczyt pracy. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zadowoleni, że możemy pracować w tym zespole w którym byliśmy. Przyrzekamy, że będziemy starać się zrobić jak najwięcej dla naszej gminy. Przyrzekamy, że będziemy wszystkich mieszkańców traktować z sercem i oddaniem i zaangażowaniem oraz nikomu nie odmówimy pomocy.  


I sesja rady gminy Sochaczew była okazją do wielu serdeczności oraz rozpoczęcia nowego rozdziału w pracy na rzecz gminy oraz jej mieszkańców.  

 

0min     1912x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł