Jadwiga Wiśniewska z Fundacji Nero prosi o nasze głosy

/ 2 zdjęć

Dziś w programie ZIP szczególni goście: Jadwiga Wiśniewska, założycielka i prowadząca znanej dobrze sochaczewskim miłośnikom zwierząt Fundacji Nero, oraz jeden z jej ukochanych podopiecznych Junior.

 

Dzięki istniejącej od 2008 roku Fundacji Nero około 100 psów rocznie znajduje swoje wymarzone domy. Skuteczna adopcja jest głównym celem działalności organizacji. Kolejne wypełniane dzień w dzień zadania to czipowanie i sterylizacja czworonogów. Za swoją dobroczynną działalność Fundacja Nero została wielokrotnie nagrodzona.

W ostatnich tygodniach Fundacja Nero przeszła z powodzeniem pierwszy etap konkursu „Pomagam” realizowanego przez sieć marketów Tesco, a skierowanego do niedużych organizacji pozarządowych niosących pomoc w różnych obszarach życia. Dzięki naszym głosom Nero ma szansę wywalczyć grant w wysokości 5 tysięcy złotych, który w całości chce przeznaczyć na akcję czipowania psów i kotów z Sochaczewa i okolic. Jeśli uda się zdobyć pieniądze, Nero  za przyznaną kwotę jest w stanie zaczipować nawet 250 czworonogów.

Teraz wszystko zależy od naszych głosów. Robiąc zakupy w sklepach Tesco w Sochaczewie, Błoniu lub Izabelinie otrzymamy specjalny żeton akcji „Pomagam” (jeśli nie otrzymamy, poprośmy o niego), który następnie wrzucamy do „słoja” Fundacji Nero. O grant na naszym terenie ubiegają się jeszcze dwie organizacje, w tym znany już sochaczewianom Klub Wesoła Chata, który w przypadku pozyskania dofinansowania zorganizuje kolejne pikniki rodzinne w naszym mieście. Życzymy powodzenia wszystkim organizacjom, a szczególnie rekomendujemy Fundację Nero. Niech będzie to takie nasze podziękowanie za naprawdę bardzo ciężką, często niewdzięczną pracę Jadwigi Wiśniewskiej i jej przyjaciół. 

Głosowanie trwa do 7 czerwca 2016 r.

 

8min     4447x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 5
Oceń
(3 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł