Jarmark Adwentowy w Gawłowie 2017 - zapraszamy

/ 1 komentarzy

Z wielką przyjemnością zapraszamy na drugą edycję Jarmarku Adwentowego w Gawłowie. 3 grudnia br. w tutejszej szkole podstawowej zaroi się od wspaniałych zapachów, pięknych świątecznych ozdób, wigilijnych melodii, gości dwunożnych i czteronożnych. Nie zabraknie konkursów, poczęstunków, upominków, a przede wszystkim radości.


Pierwszy Jarmark Adwentowy w Gawłowie miał miejsce rok temu. Efekt przerósł oczekiwania organizatorów. Położoną w otulinie lasu szkołę w ciągu kilku godzin odwiedziło kilka tysięcy osób. I nie byli to tylko mieszkańcy Gminy Sochaczew, niektórzy przyjechali na jarmark nawet spoza granic naszego powiatu.

- Impreza niezwykle się udała, byliśmy naprawdę zaskoczeni. Cała szkoła pachniała świątecznymi piernikami, sala gimnastyczna pełna była kolorowych wyrobów naszych rękodzielników. Do Gawłowa przyjechały całe rodziny. Byliśmy tak zadowoleni, że nawet przez myśl nam nie przeszło, by nie powtórzyć jarmarku w tym roku. Mamy nadzieję, że będzie równie wspaniale, a może nawet lepiej – mówi patronujący imprezie wójt Gminy Sochaczew Mirosław Orliński.

- W tym roku również zachęcamy grupy cukiernicze i indywidualne osoby do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszy piernik. Ale będą też inne konkursy i mnóstwo atrakcji – zachęca jedna z inicjatorek imprezy, mieszkanka Altanki Beata Szustkiewicz.

- Goście mogą liczyć na poczęstunek, ale nie zdradzę jaki, to na razie niespodzianka. W tym roku również przygrywać nam będzie w klimacie świątecznym niesamowita Sochaczewska Orkiestra Dęta. I oczywiście, co na pewno najbardziej ucieszy dzieci, przyjadą alpaki z Zagrody w Zakrzewiu – dodaje współorganizująca jarmark, radna gminna Agnieszka Offerczak – Ciura.

Gorąco zachęcamy raz jeszcze do odwiedzenia drugiego Gminnego Jarmarku Adwentowego w Gawłowie w niedzielę 3 grudnia w godzinach 11 – 17.

 

 

0min     3221x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 5
Oceń
(3 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

AjakosAjakos
0

Do zobaczenia. :)

(2017-11-24 08:39)

skomentuj ten artykuł