Zaloguj się do konta

Karnawał zwierząt - Anna Wróblewska o muzycznym wydarzeniu 7 lutego [video]

Redakcja
2020-02-06
Rekreacja
Wydarzeniem, które odbędzie się w najbliższy piątek w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. F. Chopina w Sochaczewie będzie Koncert Muzyki Kameralnej. O tym co czeka słuchaczy opowiada Anna Wróblewska, pani dyrektor szkoły. 


Uczniowie szkoły wykonają wiele utworów, które z pewnością przypadną każdemu do gustu. Szczególnie warto zwrócić uwagę na główny punkt Koncertu Muzyki Kameralnej, a jest nim Karnawał Zwierząt. Autor Camille Saint-Saëns otwiera tajemnicę zwierząt ukrytych w muzyce, która jest w każdym z nas. 


Pani dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej, Anna Wróblewska zaprasza wszystkich chętnych do udziału w koncercie. W subtelny sposób przybliża muzykę jaką będzie można usłyszeć w wykonaniu uczniów.    


Koncert jest fantastycznym wydarzeniem w którym mogą uczestniczyć zarówno dorośli jak i dzieci. Sam autor określa dzieło jako fantazja zoologiczna. Nie ma innej możliwości, aby przekonać się o wyjątkowości tej kompozycji jak wizyta w najbliższy piątek siedzicie Szkoły Muzycznej. 


Koncert Muzyki Kameralnej odbędzie się 7 lutego w Państwowej Szkole Muzycznej przy ulicy Głowackiego 2, o godzinie 18.00.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc