Kiermasz Bożonarodzeniowy w Kramnicach Miejskich - relacja

/ 9 zdjęć
+4

Kramnice Miejskie kolejny raz zaprosiły na kiermasz bożonarodzeniowy. Na odwiedzających czekały stoiska z wszelkiego rodzaju rękodziełem artystycznym o tematyce świątecznej. 


Wśród wystawców znaleźć można było wielu twórców ozdób choinkowych, bombek tworzonych różnymi technikami, dekoracje świąteczne. Goście zakupowali stroiki na świąteczny stół, tradycyjne pierniki Podczas kiermaszu można było usłyszeć kolędy oraz pastorałki w wykonaniu zespołu Open Day oraz Studio Wokalne. Zatańczył także zespół Folklorek oraz Smile Crew Perełki. 


Dzieci brały udział w warsztatach plastycznych, między innymi tworzeniu kart świątecznych, dekorowaniu pierników, ozdabianiu bombek, wyroby z masy plastycznej. Warsztaty to również tworzenie świątecznych łańcuchów, kolorowanek czy figurek z masy solnej. 


W bibliotece nie nie może zabraknąć czytania opowieści a wśród nich była to "Józef i jego wspaniała szata" oraz "Historia na Boże Narodzenie". Do wspólnego czytania o 14.30 zaprosił poseł Maciej Małecki oraz burmistrz Piotr Osiecki, którzy przeczytali bożonarodzeniowe historie.

 

0min     1469x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł