Kluby radnych składają wnioski oraz poprawki do protokołu

/ 2 komentarzy

Podczas II sesji rady miasta Sochaczew Kluby Radnych Bezpartyjni Samorządowcy oraz Koalicja Obywatelska złożyli do rozpatrzenia przez przewodniczącego Sylwestra Kaczmarka wnioski oraz poprawki do protokołów z poprzedniego posiedzenia rady. 


Radni złożyli zapytanie dotyczące poprawek z przebiegu sesji w punktach stylistycznych a także "wniesienie do protokółu o ujawnienie wyników głosowania wniosku radnego Adama Klocha dotyczącego trzech wiceprzewodniczących rady zgodnie z utrwalonym za pomocą urządzeń rejestrujących obrazem i dźwiękiem opublikowanym w BIP UM w Sochaczewie w zakładce I sesja rady miejskiej. Wg tego zapisu od minuty 18 do 19, jednocześnie wynika, że za wnioskiem Adama Klocha głosowało przez podniesienie rąk jedenastu radnych. Byli to Janusz Bąbała, Robert Błaszczyk, Zofia Denisiewicz, Krystyna Dybiec, Adam Kloch, Alicja Korkosz, Jacek Krzemiński, Jolanta Kulpa-Szczepaniak, Andrzej Kuśmirek, Teresa Lutyńska oraz Renata Sokołowska. Reasumpcja przeprowadzona przez wiceprzewodniczącego Edwarda Stasiaka dała wynik głosowania zupełnie inny". Radni wnieśli o wprowadzenie stosownych poprawek do protokółu. 


Zapytania dotyczyły również diet radnych, którzy nie mają pewności co do naliczania kwot wypłat oraz wnoszą o bezwzględna zmianę uchwały z 2002 roku rady miejskiej w sprawie diet radnych.

 

0min     1459x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

adam11111adam11111
0
Czy to jest ten błaszczyk co rozwalił Orkan Sochaczew i podobno nie pozwolił przekazać klubowego sztandaru na pogrzeb Śp Ryszarda Łakomskiego - nestora i wspaniałego działacza MKS Orkan? Proszę o odpowiedź to napiszę o wiele więcej na jego temat, bo osobiście nie znam tego gościa. (2018-12-15 18:14)
ojtam ojtamojtam ojtam
0
Dzałał też w spółdzielni ,,Włókniarz" w Radzie Nadzorczej. Oj dzało się działo wtedy, pewno pozytywnie ?. Ale było minęło. (2018-12-15 21:09)

skomentuj ten artykuł