Kryzys w Sochaczewie - relacja TV

/ 2 zdjęć

Że Robert Brylewski to artysta z krwi i kości, doświadczyli wszyscy, którzy przyszli w sobotę 26. kwietnia do pubu Pełna Qlturka, by po raz pierwszy w Sochaczewie zobaczyć i usłyszeć na żywo legendarnego założyciela i lidera Kryzysu, Brygady Kryzys i Izraela.

 

To była wspaniała, rockowa uczta. Charyzma Roberta Brylewskiego i jego muzyków z reaktywowanej, punkrockowej grupy Kryzys, wprowadziła publiczność w oczyszczający muzyczny trans. Artysta udowodnił, że dobry rock z dobrymi tekstami obroni się w każdym czasie i miejscu. Na widowni w równym stopniu bawili się 16., 30., 40. i 50-latkowie.

Jednocześnie chcielibyśmy pochwalić pub Pełna Qlturka w Sochaczewie, który podjął wyzwanie ożywienia koncertowego życia w Sochaczewie. Staraniem lokalu mogliśmy w krótkim czasie obejrzeć występy takich gwiazd, jak Tymon, Natalia Przybysz z Sistars, a teraz Kryzys. Dołóżmy do tego wysiłki niezależnego domu kultury Piekarnia, gdzie w kwietniu wystąpiła grupa Pablopavo i Ludziki, oraz koncertowe projekty Łukasza Szewczyka z Kulturki, a tworzy nam się całkiem sympatyczny obraz naszego miasta.

 E-Sochaczew.pl z przyjemnością rekomendował wszystkie wydarzenia. I z przyjemnością obejmie swoją rekomendacją kolejne, oby było ich jak najwięcej. 

 

8min     3005x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł