Krzysztof Wasilewski o wakacyjnych planach sochaczewskiego Hufca [wideo]

Sochaczewski Hufiec zaprasza do wzięcia udziału w wakacyjnych wyjazdach. Choć odbędą się one w szczególnym czasie to z pewnością dadzą wiele radości i niesamowitych przeżyć. 


O ostatnich tygodniach i pracy na rzecz mieszkańców, wytężonych działaniach, szkoleniach i planach wakacyjnych, przygotowaniu obiektów i bezpieczeństwie uczestników wyjazdów rozmawiamy z Krzysztofem Wasilewskim z sochaczewskiego Hufca.


Można również zapoznać się z pierwsza propozycją harcerzy zarówno dla dzieci jak i młodzież w wieku 10-17 lat dotyczącą wyjazdu na obóz w stanicy harcerskiej w Łąkie. Baza obozowa położona jest na Pojezierzu Kaszubskim, w lesie sosnowo-świerkowym nad jeziorem Wiejskim.


Do dyspozycji uczestników harcerze oddają nie tylko świetnie przygotowaną bazę noclegową ale i własny sprzęt wodny, kajaki czy żaglówki. 


W tym roku program obozu został tak przygotowany, aby zapewnić bezpieczeństwo uczestników zgodnie z wymaganiami higieniczno-sanitarnymi GIS dla stacjonarnych obozów pod namiotami w związku z epidemią COVID-19.


Zgłoszeń można dokonywać za pośrednictwem drużynowego lub telefonicznie: 691-947-100 Liczba miejsc ograniczona!

 

0min     506x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 5
Oceń
(3 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł