L’ombelico del Mondo

/ 2 komentarzy

L’ombelico del Mondo, „pępek świata”, to niezwykły zespół młodych bębniarzy, prowadzonych przez Janka Wierzchowskiego, który już nie raz rozsławił nasze miasto w Polsce, a i za granicą. Są sochaczewską dumą, ale posiadają też inną, pozamuzyczną wartość. Dzięki L’ombelico del Mondo już wielu młodych dziewcząt i chłopców, tych poszukujących, znalazło pasję i nauczyło się twórczo spędzać wolny czas. Wielu w końcu poczuło się ważnymi, docenionymi. Wielu z zaskoczeniem odkryło, że ma talent. Wielu po raz pierwszy mogło zwiedzić nasz kraj i poznać inne kultury. Wielu nauczyło się dyscypliny i tej słodkiej wiedzy, że nie osiąga się niczego bez pracy.

Nagraliśmy dzisiejszego ZIP-a w trakcie ich próby. Spotykają się trzy razy w tygodniu w Niezależnym Domu Kultury PIEKARNIA. Ćwiczą przed występami wakacyjnymi. W lipcu jadą do Hiszpanii, będą grać z tamtejszymi bębniarzami na ulicach, ubarwiać fiesty, wymieniać się doświadczeniami. W sierpniu zobaczymy ich na Podzamczu w Sochaczewie, bo jak od lat wystąpią podczas imprezy Zawisza Czarny nad Bzurą.


figa

 

0min     2124x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

robroyrobroy
0
gadanie gadanie a gra wspaniała http://joemonster.org/filmy/kolejka/151373 (2016-07-12 21:27)
popopopo
0
Pozdrowienia dla L'ombelico del Mondo!

Drobne sprostowanie: tegoroczny Zawisza Czarny nad Bzurą odbędzie się w sobotę 20 sierpnia ;-). Niedługo więcej! (2016-07-14 11:29)

skomentuj ten artykuł