Lekcja dla Rodaka - zaproszenie do Gawłowa [VIDEO]

Sochaczew dla Rodaka to projekt, który realizuje wspólnie Fundacja Ochrony Zabytków Mazowsza i Stowarzyszenie Planszówki w Sochaczewie. Sochaczew odwiedzi grupa młodych ludzi, która podczas spotkania z mieszkańcami przybliży losy Polaków na obczyźnie. 


Przyjazd młodych ludzi, którzy pochodzą z różnych stron, głównie za wschodnich granic ma być spotkaniem, które będzie okazją do zapoznania z dziejami rodzin gości Pałacu w Gawłowie jak i przybliżenia naszego codziennego życia. Kuchni polskiej, tradycji, młodzież weźmie udział w zwiedzaniu zabytków oraz spływie kajakowym. 


Sochaczew dla Rodaka to kilkudniowy projekt, którego kulminacyjnym momentem będzie spotkanie 21 czerwca o 19.00 w Pałacu w Gawłowie. Cały pobyt młodzieży odbędzie się pomiędzy 19 a 23 czerwca a mieszkańcy Sochaczewa również mogą brać udział w całym wydarzeniu. Szczególnie gorąco zachęcamy do udziału w spotkaniu 21 czerwca, które będzie bardzo wyjątkowe. To spotkanie pod hasłem "Lekcja dla Rodaka". 


O programie całego wydarzenia oraz przedstawieniu cząstki opowieści rodzinnych rozmawialiśmy z przyszłymi uczestniczkami Tają oraz Marzeną oraz przedstawicielką FOZM Beatą Szustkiewicz i Planszówek w Sochaczewie Niką Czubak-Wrońską. 

 

0min     1216x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 

Informacje dodatkowe
  5
  Oceń
  (1 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł