Lidl Sochaczew - video z otwarcia marketu

/ 2 komentarzy

Załoga uśmiechnięta i przygotowana do pracy. Przed marketem zgromadzeni oczekują na przecięcie wstęgi. Pierwszy, inauguracyjny dzień przebiegł w sympatycznej atmosferze.


Około 6.30 przed marketem już gromadzili się pierwsi klienci. Z każdą minutą parking zapełniał się kolejnymi samochodami a klientów przybywało. Na klika minut przed otwarciem przeprowadzono konkurs a także częstowano słodkimi rogalikami. Wewnątrz czekały na klientów soki a dla osób, które dokonały zakupów możliwość otrzymania dodatkowych atrakcji. 


Klienci byli bardzo zadowoleni z dostępnego asortymentu i z zaciekawieniem zwiedzali nowy market, który już szykuje kolejne promocje. Przedstawiamy krótki materiał video z otwarcia nowego sochaczewskiego marketu.  

0min     3077x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

NovJanNovJan
+2
jakie to miasto jest nudne skoro otwarcie Lidla urosło do rangi wielkiego wydarzenia , tu na forum zdjecia z otwarcia , video z otwarcia, naprawde to jest aż tak pasjonujące?zgadzam z sie z kacpersky i z jego wypowiedziami z innego wątku , to miasto ginie, pozbawione jakichkolwiek szans rozwoju przez krótkowzroczne władze , inne miasta potrafią sie rozwijać to sie raczej zwija......Panie Osiecki wytnij pan wszystko co jeszcze zostało i zabetonuj całe miasto a po skończonej pracy niech pan wróci na swoją zieloną wieś (2019-06-27 18:57)
krisdkrisd
0
To nie tylko to miasto. To cały kraj. Czego się spodziewać po społeczeństwie które za 500PLN/miesiąc oddało pełnię władzy w ręce 70-letniego zdziwaczałego tetryka? (2019-06-27 19:39)

skomentuj ten artykuł