Zaloguj się do konta

Łukasz Dąbrowski o pomocy dla sochaczewian - każdy może włączyć się w akcję [video]

Redakcja
2020-04-04
Sochaczewianie - sylwetki
Zapraszamy na rozmowę z Łukaszem Dąbrowskim, inicjatorem akcji Widzialna Ręka w Sochaczewie. Jest to pierwsza akcja jaka ruszyła w naszym mieście. Cieszy się ogromnym powiedzeniem, co pokazuje, że osób, którzy wymagają pomocy jest bardzo wiele. Dzięki akcji Widzialna Ręka mogą liczyć na pomoc. 


Aktualnie zorganizowana jest zbiórka funduszy na zakup kardiomonitora dla sochaczewskiego szpitala. Każdy może włączyć się w działanie i wesprzeć https://zrzutka.pl/j59hzx. 


To jednak nie koniec działań. Widzialna Ręka Sochaczew to akcja, która ma za zadanie szeroko pojętą pomoc. Nie każdy w obecnej sytuacji może sam wyjść do sklepu czy na spacer z psem. To okazja do zaoferowania swojej pomocy. Jeśli czujesz, że chcesz dołączyć do akcji, bądź potrzebujesz pomocy zapraszamy do kontaktu pod numerem 692 016 519. Dostępne są już ulotki, które będą informowały o akcji także poza przestrzenią internetową. 


W ten weekend trwa zbiórka produktów dla osób potrzebujących. Jak informuje Łukasz - Chciałbym przypomnieć, że przez weekend prowadzimy zbiórkę żywności, z której przygotujemy paczki dla potrzebujących rodzin. Jeśli zostało Wam coś z szału zakupowego, albo po prostu chcecie z dobroci serca przygotować coś specjalnie na tą okazję, to dajcie znać. Oczywiście najlepsze są produkty, które można przechowywać dłuższy czas, tj. cukier, mąka, ryż, makaron, kasza, konserwy, weki, dżemy, sosy, olej, mleko lub cokolwiek innego, co przyjdzie Wam do głowy. Żeby minimalizować ryzyko do każdego dojadę indywidualnie. Jednocześnie jeśli znacie jeszcze jakieś osoby, które potrzebowałyby tego typu pomocy - dawajcie znać !!


Każdy może pomóc. Jesteśmy blisko siebie, mimo wszytko i możemy być dla drugiego człowieka ratunkiem.   

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc