Łukasz Kowalski o odkrywaniu historii i rycerskości [VIEDO]

/ 1 komentarzy / 2 zdjęć

Łukasz Kowalski - mistrz ceremonii corocznego wydarzenia jakie nawiedza Sochaczew, mianowicie Zawisza Czarny nad Bzurą. To dzięki jego pracy i opowieściach gawiedź może z takim zaciekawieniem brać udział w przedstawieniu.


Łukasz pasjonuje się nie tylko historią w wydaniu teatralnych przedstawień ale jest również pasjonatem gier planszowych. Tych nawiązujących do przeszłości i tych całkiem aktualnych. Jego opowieści podczas Zawiszy odwiedzającego sochaczewskie mury zamkowe, przenoszą gości w zachwycający czas średniowiecznych zwyczajów. O pracy, zainteresowaniach, pasji opowiedział nam podczas spotkania.  

 

0min     1225x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

ShitmonsterShitmonster
+2
Łukaszu.. żeby każdy belfer od historii mial taką wiedzę, charyzme i przede wszystkim był otwarty jak Ty. No każdy by to łykał :) Do zobaczyska, czy to na Zawiszy czy to na zamku w Czersku.

Pozdrawiam(do adminów e-Sochaczewa: Jeden z nielicznych filmów który obejrzałem od a do z. Idźcie w tą strone, zostawcie pajaców od kodów, zostawcie wolne sądy, smutnych nauczycieli i te pe. ) (2019-04-30 23:56)

skomentuj ten artykuł