Łukasz Szewczyk: Kulturka reaktywacja

/ 3 zdjęć

Dziś w programie ZIP gościmy Łukasza Szewczyka, redaktora naczelnego pisma „Kulturka”, które wraca do miasta po trzech latach niebytu. W związku z tym wydarzeniem, 19 listopada 2016 roku w Niezależnym Domu Kultury PIEKARNIA odbędzie się specjalny, bardzo energetyczny koncert, na który serdecznie zapraszamy wszystkich kulturożerców.

 

Jak zachęca Łukasz Szewczyk, każdy może się stać redaktorem czy recenzentem „Kulturki”. Każdy też może wesprzeć to wydawnictwo, między innymi poprzez platformę polakpotrafi.pl https://polakpotrafi.pl/projekt/kulturka-musi-byc. Pismo skierowane jest do wszystkich, którym bliskie jest odkrywanie najważniejszych trendów w szeroko pojętej kulturze, nie tylko lokalnej. Autorzy zakładają, że „Kulturkę” mogą w równym stopniu współtworzyć 15 i 65-latkowie.

Zapraszamy zatem 19 listopada o godz. 17.00 do NDK Piekarnia i po reaktywowane pismo, i na koncertową ucztę. Tego dnia zagra dla wszystkich aż sześć zespołów: SO SLOW (post hardcore, noise rock i nois), WTHE SATURDAY TEA (garage rock, rock psychodeliczny i grunge), SCHROTTERSBURG (noise rock, post punk), LATAJĄCE PIĘSCI (progresywny punk, ekstremalny pop), SANDWITCH (stoner rock, desert rock, blues rock) i TOKSYNY (rock).

 

5min     3212x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 

Informacje dodatkowe
  5
  Oceń
  (1 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł