Maja Kapłon - Dobro, które dajesz, zawsze do Ciebie wraca

Kiedy poprzednim razem rozmawiałam z Mają, (cała rozmowa TUTAJ), opowiadała mi o swoich planach na przyszłość. Postanowiłam więc sprawdzić co od tamtej pory się zmieniło. Jakie robi postępy w rehabilitacji, co udało jej się stworzyć na polu muzycznym oraz komu chce za wszelką cenę pomóc.


Ostatni raz widziałyśmy się w kwietniu. Co od tamtej pory się u Ciebie zmieniło? Jakie są postępy w Twojej rehabilitacji? 

Na pewno troszkę bólu odeszło. Jeszcze czasami mam takie dni, że jest on naprawdę mocny, ale nie na tyle, żebym nie była w stanie jakoś funkcjonować. Więc pierwsze wyjścia do przyjaciół i spacery już są. Jeśli chodzi o rehabilitacje to nie mogłam jej wykonywać przez pierwsze cztery miesiące po operacji. Teraz jestem na etapie prób na własną rękę, bo obręb miednicy i bioder mam bardzo usztywniony i praktycznie nie mogę się ruszać. Więc pomalutku sama robię jakieś ćwiczenia, ale już niedługo zacznę poważniejsze, bo wiadomo, że samemu też nie wszystko da się zrobić. 

Ostatnio pojawiła się Twoja nowa piosenka. Jest dość specyficzna ponieważ stworzona z komentarzy Twoich fanów, prawda?

Na instagramie jest taka opcja: pytania i odpowiedzi. Jako odpowiedzi były różne przeżycia, przemyślenia i słowa moich fanów. I z tego ułożyłam piosenkę. Ta piosenka nie miała być realnym singlem i za taki też go nie uważam, ale wyszło coś naprawdę fajnego. Miałam okazję przy okazji pokazać, że siedzę w domu i tworzę jakieś bity sama. Trochę w klimacie elektro, który nie jest moim docelowym klimatem, bo uwielbiam muzykę elektro, ale chciałabym to pomieszać troszkę z rockiem. Jestem ogromnie zadowolona z tego projektu i na pewno wrócą jeszcze takie edycje w których będę mogła poprosić ludzi o jakieś słowa z których będę mogła ułożyć piosenkę. Bardzo mnie to zainspirowało i dało mi to pewnego rodzaju wenę, której muszę przyznać w ostatnim czasie mi brakowało. 

Gdzie możemy znaleźć Twoją najnowszą piosenkę?

Możecie znaleźć ją na moim instagramie Maja Kapłon. Na razie nie myślałam nad tym żeby wstawić ją na youtube więc jeśli chcecie jej posłuchać to zapraszam na mojego instagrama. (https://www.instagram.com/p/CB59irmDoq8/)


Jakie są Twoje dalsze plany? Nad czym teraz pracujesz?

 Teraz pracuję nad tym  żeby znaleźć najbardziej dogodne miejsce dla mojej muzyki. Chcę oczywiście wstawić ten utwór z którego zyski chcę oddawać na cele charytatywne. Troszkę mi to opornie jeszcze na razie idzie, ale mam nadzieję, że już niedługo będzie można usłyszeć ten utwór na youtube i w radiu. Więc rzeczywiście nie próżnuje. 


Zaangażowałaś się w pomoc dla mieszkanki Teresina Magdaleny Rosy. Powiedz mi jak się poznałyście? 

Szczerze mówiąc jeszcze się nie zaangażowałam w pełni, ale wszystkie plany składam i na razie próbuję jak największą liczbę osób zaprosić na grupę ,,Ratujemy Roskę" i bardzo wszystkich proszę żeby tam zajrzeli. Ja sama też w ciągu najbliższych dni wstawię tam jakieś fajne fanty, które zostały po mojej zbiórce. 

Jak się poznałyśmy? Parę lat temu zaśpiewałam na urodzinach jej córki piosenkę ,,Mam tę moc". To było coś fajnego. Jakiś czas potem wiedziałam, że Magda jest chora, ale wszystko się szczęśliwie ułożyło. A potem był czas mojej zbiórki i taki moment krytyczny (czy u mnie się nic bardziej nie skomplikuje). Wtedy Magda wraz z córką odwiedziły mnie i dały mi taki duży transparent pocieszający, dający siłę. I rzeczywiście udało się i wróciłam po operacji do domu. Jakiś czas później dowiedziałam się, że teraz Magda potrzebuje pomocy. Bardzo mnie to dotknęło, ponieważ ostatni raz jak się widziałyśmy to mówiła mi, że się udało, że wszystko jest dobrze. A teraz rzeczywiście ta pomoc jest znowu potrzebna. Mam nadzieję, że uda mi się zmobilizować wiele osób do pomocy i uda się zebrać pieniądze, żeby to wszystko jak najszybciej się zakończyło i żeby Magda mogła wrócić do zdrowia. 

Trzymam mocno kciuki za realizację Twoich dalszych planów oraz za powrót Magdy do zdrowia. Dziękuję Ci ślicznie za rozmowę. 

Również dziękuję i pozdrawiam Was wszystkich. 


Video - Wiktor Wachowski  

0min     833x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 5
Oceń
(3 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł