Zaloguj się do konta

Maja Ostaszewska o Azorku - podziękowania i apel [wideo]

Redakcja
2020-05-29
Interwencje i pomoc
Maja Ostaszewska, którą znamy z ekranów telewizyjnych oraz kinowych odwiedziła już niedziałające schronisko Azorek w Kożuszkach Parcel. Jej słowa to podziękowania oraz apel do władz miasta. 


Schronisko dla zwierząt Azorek to miejsce, które od 20 lat dawało schronienie, dom, opiekę i miłość. To tu dzięki pracy wolontariuszy i pracowników zwierzaki mogły poznać co to dobroć człowieka. Jednakże z dniem 29 maja 2020 Azorek przestał działać. Zwierzaki opuściły znane im miejsce i pojechały. 


Dzięki uporowi i niewiarygodnemu zaangażowaniu wielu osób żadne z przebywających tam zwierząt nie pojedzie do schroniska wyznaczonego przez Urząd Miasta w Sochaczewie, czyli do Płocka. 


To ogromny sukces wolontariuszy. Dziękujemy w imieniu mieszkańców, dołączamy do słów Mai Ostaszewskiej, która odwiedziła Azorek w ostatnim dniu jego działania. Dziękujemy także samej Mai za zaangażowanie, gdyż działania osób znanych umożliwiają pójście w większy krąg zainteresowania informacji, że takie miejsca jak Azorek działają oraz że jest to niezwykle istotne, aby zwierzaki miały bezpieczny dom.


Dziękujemy w imieniu wszystkich mieszkańców dla których to miejsce było ważne i przyłączamy się do apelu Mai Ostaszewskiej. 

Opinie (2)

popo

Szkoda...To jest/było bardzo wartosciowe miejsce. 20 lat to "kawał" historii naszego miasta. Swego czasu miałem przyjemność poznać ludzi, a nawet uczestniczyć w powstaniu i obsłudze jednego z wcieleń strony internetowej. Niestety Sochaczew nie ma już swojego schroniska. Nawiązujac do słów Mai Ostaszewskiej, oby ten stan zmienił się w przyszłości... [2020-05-29 15:42]

Marthe

Również przyłączam się do apelu. W ferworze zmian jakie zachodzą w Sochaczewie, zresztą bardzo potrzebnych, proszę aby władze naszego miasta nie zapomniały, że z likwidacją schroniska nie zniknie problem bezdomnych zwierząt. Takie miejsce jest nadal bardzo potrzebne w Sochaczewie! [2020-05-31 12:48]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc