Marek Gołkowski: komunikacja miejska w Sochaczewie [VIDEO]

/ 2 komentarzy

W ramach nowego cyklu na moim blogu, w przystępnej formie chciałbym zaprezentować Państwu moje poglądy dotyczące wybranych problemów naszego miasta i nas, jego mieszkańców. Drugi materiał dotyczy problemów z sochaczewską komunikacją miejską. Zapraszam więc do obejrzenia!

Przy okazji zachęcam również do zapoznania się z Programem Wyborczym dla Sochaczewa na lata 2018-2023, przygotowanym przeze mnie i mój Komitet Bezpartyjni Samorządowcy. Tam znajdą Państwo nasz postulat dotyczący poprawy funkcjonowania komunikacji miejskiej w Sochaczewie.

> POBIERZ PLIK PDF Z PROGRAMEM <

 

1min     1112x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 3.7
Oceń
(6 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

robbo2krobbo2k
0
Panie Marku gotowe rozwiązanie komunikacji miejskiej oraz uzasadnienie dlaczego Pan się myli z próbą synchronizacją pociągów z autobusami. Kluczem jest cykl i gestoschttps://e-sochaczew.pl/n/zmiany-w-komunikacji/48168

(2018-10-17 10:22)
mgolkowskimgolkowski
0
Znam oczywiście Pana propozycje zmian w sochaczewskiej komunikacji. Zresztą program wykonał Pan zupełnie społecznie, co wzbudza moje uznanie. Kojarzę też, że dawał Pan ciekawe spostrzeżenia odnośnie możliwości wykorzystania sochaczewskiej kolejki do transportu lokalnego.Ad rem! Brak synchronizacji pociągów z autobusami to tylko hasło wywoławcze, którym chciałem zasygnalizować, że komunikacja źle działa. Sposób jakim można rozwiązać ten problem, to już inna para kaloszy ;). Tu potrzeba szerokiej dyskusji ze społecznością lokalną oraz specjalistami z branży, by wybrać rozwiązanie optymalne.Jeśli zatem dadzą mi Państwo taką szanse, to z pewnością będziemy dyskutować :)

(2018-10-17 15:40)

skomentuj ten artykuł