Marek Gołkowski: osoby niepełnosprawne w Sochaczewie [VIDEO]

/ 4 komentarzy

W ramach nowego cyklu na moim blogu, w przystępnej formie chciałbym zaprezentować Państwu moje poglądy dotyczące wybranych problemów naszego miasta i nas, jego mieszkańców. Dziś poruszam temat osób niepełnosprawnych. Czy Urząd Miasta wspiera osoby niepełnosprawne? Czy udziela pomocy w poszukiwaniu pracy? Czy udostępnia mieszkania dostosowane do ich potrzeb? Czy miejskie ośrodki kultury mają przygotowaną dla takich osób ofertę kulturalną? Czy infrastruktura w mieście jest dostosowana do potrzeb tych osób?

Przy okazji zachęcam również do zapoznania się z moimi postulatami dla Sochaczewa na lata 2018-2023.

 

4min     1247x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 3
Oceń
(6 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

jerzyk2205jerzyk2205
+2
Marek Gołkowski - burmistrz dla ludzi, stwarzający możliwości i wspierający, a nie propagandowy pozer. (2018-10-19 11:09)
zalewskizalewski
-2
Panie Marku mam do Pana trzy proste pytania. Można prosić o odpowiedź. Chyba, że to jakaś tajemnica - zwłaszcza jeśli chodzi o pytanie numer 11.W którym roku przestał Pan pracować w MSZ i z jakiego powodu.

2.Proszę wymienić Pana miejsca zatrudnienia od 2015 roku do dnia dzisiejszego.

3.Dlaczego w ostatnich trzech latach startował Pan w konkursie na stanowisko dyrektora Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą (konkurs przegrany) i w konkursie na stanowisko dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Młodzieszynie (konkurs przegrany). (2018-10-19 22:09)
zalewskizalewski
-2
Co do kandydatury i programu - słuchałem dziś w Radio Sochaczew wywiad z Panem Markiem. Nie będę się za bardzo znęcał, choć mógłbym.

Tylko kilka uwag (mogłoby być ze 100, wywiad długi był)

1. Czytanie z kartki - mega słabe. Ale to już chyba tradycja, że marionetki wystawiane przez Pana Żelichowskiego swojego zdania nie mają, czytają co im boss napisze. Tak samo było z Panem Bogusiem Czubackim. Jest jedna pozytywna zmiana - Pan Boguś strasznie dukał, Pan Marek umie wykuć tekst.

2. Czy Pan ma jakieś kłopoty ze spostrzegawczością, czy może jakieś inne problemy - nie zauważył Pan, że nowe miejsca parkingowe, które Pan tak postuluje przy PKP, właśnie się budują?

3. Naprawdę wybór muzyki na Dni Sochaczewa to jest temat dla poważnego kandydata na burmistrza? Czy tylko żenująca próba pozyskania głosów fanów - no właśnie jakiej muzyki? Słabe, mega słabe.

4. Mówi Pan czas na zmiany, trzeba dać szansę młodym. Tylko czemu na listach Pana i Pana Żelka komitetu - jest właśnie Pan Żelek, Pan Czubacki i plejada starych wyjadaczy, którzy marzą o powrocie do ratusza. Tych paru młodych na listach to tylko kwiatek do korzucha.

5. Naprawdę uważą Pan, że taki arogancki ton, pełen ataków, bez żadnych propozycji to jakaś pozytywna odmiana?Na kilometr czuć od Pana zapach Jerzego Żelichowskiego - osoby skompromitowanej obroną układu wspierających do ostatniego dnia poprzedniej kadencji aferzystów z DPS. Pan Jerzy był 11 radnym, który w poprzedniej kadencji zapewniał Panu Ciurze (dziś z zarzutami prokuratorskimi) utrzymanie władzy w powiecie. Nie wstyd Panu współpracować z takim człowiekiem. Umoczonym po uszy w "Ciuroland"?Kto głosuje na Pana Marka - głosuje tak naprawdę na Pana Żelichowskiego - skompromitowanego sojusznika Janusza Ciury, obrońcę układu, który w poprzedniej kadencji skompromitował Sochaczew i cały powiat, pogrążył ten powiat. bronił do ostatnich dni uczestników afery w DPS.

Taka jest prawda o tej kandydaturze. Reszta to kity, tanie chwyty i czysta manipulacja. (2018-10-19 22:26)
mathek29mathek29
+3
Panie zalewski , skoncz pan wypisywac te bzdury , bo sam pan przeczysz sobie - ''Kto głosuje na Pana Marka - głosuje tak naprawdę na pana Żelichowskiego'' - haha śmiechu warte , toż to własnie te kity tanie chwyty i czysta manipulacja, hipokryto.Tak to jest jak się siedzi z reka głeboko w .... u szanownego P.Osieckiego i pluje jadem na ludzi ktorzy mogą zdzialac cos z obecnym zgnilym sochaczewskim ukladem. (2018-10-21 17:40)

skomentuj ten artykuł