Mia walczy o życie: potrzebuje bardzo drogiego leku - VIDEO

Mia, to maleńka dziewczynka chorująca na SMA1, czyli rdzeniowy zanik mięśni typu pierwszego. Jedyna nadzieją dla niej jest lek, który kosztuje ponad 10 milionów złotych. Mimo, że zbiórka trwa już od kilku miesięcy, dotychczas udało zebrać się zaledwie 43 procent wymaganych środków. Z pomocą ruszyli m.in. strażacy z powiatu sochaczewskiego.

Najbliżsi Mii robią wszystko co w ich mocy żeby ją ratować. Na facebooku działa grupa licytacyjna, na której codziennie około 100 osób staje się szczęśliwymi nabywcami nowych rzeczy w zamian za wpłaty na konto dziewczynki. Rzeczy wystawiane na licytacje pochodzą zarówno od osób prywatnych jak i wspomagających firm, które przekazują swoje produkty do licytacji. Link do licytacji znajdziecie Państwo TUTAJ.

Aktualnie w ramach promocji zbiórki #MiaDreamTeam rzuca wyzwania, polegające na aktywności fizycznej i zachęcające do wpłat dla Mii. Osoba nominowana ma za zadanie -podać nominację dalej do przynajmniej 3 kolejnych osób, oraz dokonać wpłaty w wysokości 5 zł gdy uda jej się w terminie 24 godzin podjąć wyzwanie albo 10 zł w przypadku gdy rezygnuje z aktywności 😊

#Gaszynchallenge - polega na wykonaniu 10 pompek lub przysiadów -----> https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengemia. To właśnie w tej akcji wzięli udział strażacy z naszego powiatu i poradzili sobie z tym zadaniem doskonale. Więcej informacji TUTAJ.  Liczba jednostek OSP biorących udział w wyzwaniu stale rośnie zasilając konto zbiórki. 

#hophopchallange - polega na wykonaniu 10 podbić piłką -----> https://www.siepomaga.pl/hophopchallange

Prowadzone są również działania lokalne takie jak festyny (jeden z festynów odbył się 6 czerwca w Żaganiu). Planowane są m.in. kiermasze ciast, loterie i zabawy na świeżym powietrzu, tak aby jak najbardziej zainteresować społeczeństwo losem Mii. W trakcie jest także akcja zbierania nakrętek i sprzedaży złomu dla dziewczynki. 


 

0min     708x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł