Mikołaj zaprasza na wyjątkowy koncert - przyjdź i pomóż odzyskać zdrowie chłopca

W sobotę, 7 grudnia w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego w Sochaczewie odbędzie się ,,Świąteczny Koncert dla Mikołaja". To wspaniała inicjatywa, której głównym celem będzie zbiórka pieniędzy na operację w Niemczech dla małego sochaczewianina Mikołajka Rokickiego, chorego na hiperinsulinizm.


Małego Mikołaja poznaliśmy osobiście. Jest bardzo wesołym, energicznym i bardzo kontaktowym dzieckiem. Nic nie wskazuje na chorobę, jednak jego rodzice codziennie muszą zmagać się ogromnym niebezpieczeństwem jakim jest choroba chłopca. Możemy ich wspomóc, gdyż zebranie odpowiedniej kwoty zagwarantuje całkowite wyleczenie tego fantastycznego malca. 


Mikołaja mieliśmy już szansę poznać w trakcie tegorocznej edycji Motoserca. To właśnie wtedy po raz pierwszy odbyła się zbiórka pieniędzy na jego leczenie. Przypominamy, że choroba Mikołaja jest rzadka i polega na tym, że jego trzustka produkuje zbyt duże ilości insuliny, które zabijają mu cukier. Niepodanie posiłku lub zastrzyku na czas może skończyć się tym, że Mikołaj zaśnie i już się nie obudzi. 


Od pewnego czasu trwają wszelkiego rodzaju zbiórki m.in. licytacje oraz imprezy charytatywne na rzecz małego sochaczewianina. Wielkimi krokami zbliża się kolejna z nich, która miejmy nadzieję, choć częściowo pomoże Mikołajowi wrócić do zdrowia. Świąteczny Koncert, bo o nim mowa będzie okazją do wspaniałej zabawy dla całej rodziny. 


Tego dnia z pewnością nikt nie będzie się nudził. Najmłodsi będą mogli kolorować, budować z klocków, zapleść sobie kolorowe warkoczyki, pomalować sobie buźki, tworzyć z balonów wspaniałe postacie oraz spotkać się ze Św. Mikołajem, czyli to co ,,tygryski lubią najbardziej". Nie zabraknie również ,,małego co nie co" dla łasuchów. Jednak to nie wszystko. Wśród sobotnich atrakcji znajdziemy również, m.in.: przejazd Fiatem 126p, wystawę królików rasowych, a także kiermasz ozdób świątecznych.


Koncert nie byłby możliwy gdyby nie występy wokalne, dlatego na scenie tego dnia pojawią się zespoły takie jak:

- Toledo, 

- Kontrast,

- Diamentic,

- No days off,

- Exell,

- Golden Night

- Agenci

- E-mail 

- Na Plus

Pamiętajmy, że to wydarzenie organizowane jest w celu pomocy Mikołajowi. Dlatego w trakcie imprezy przeprowadzone zostaną licytacje książek, obrazów, voucherów itp., a pieniądze zostaną przekazane na leczenie małego sochaczewianina. 


Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło starostwo powiatowe w Sochaczewie oraz sochaczewski ratusz. Wydarzenie jest organizowane przez Radę Rodziców we współpracy z kadrą Miejskiego Przedszkola nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Sochaczewie, zaś partnerem przedsięwzięcia jest MOSiR Sochaczew.


Koncert odbędzie się 7 grudnia w Hali MOSiR przy ulicy Kusocińskiego 2, w godzinach 14.30 -20.00. 


Mikołaja można cały czas wspierać wpłacając pieniądze na zbiórkę:

https://www.siepomaga.pl/mikolaj-rokicki  

0min     1890x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł