Mikołajki z Wąskotorówką - relacja

/ 3 zdjęć

Sobotnie popołudnie wypełnione było wielkimi emocjami najmłodszych. Dzieci wraz z opiekunami uczestniczyły w mikołajkach Kolei Wąskotorowej. Oczywiście, największa niespodzianką był Mikołaj, który odwiedził Stację Muzeum. 


Podczas imprezy pociąg Retro wyruszył ze stacji Sochaczew Wąskotorowy a stają docelową był Chodaków. Każdy mały uczestnik wycieczki pociągiem został obdarowany upominkiem. Po powrocie wszystkie dzieci mogły spotkać się ze Świętym Mikołajem oraz wziąć udział w ognisku. Wielką atrakcją były zajęcia plastyczne. Dzieci tworzyły prace o tematyce świątecznej, karty mikołajkowe oraz choinkowe ozdoby. Dużym powodzeniem cieszyła się sala kinowa. 


Cały tegoroczny sezon podsumował dla e-sochaczew Radosław Konieczny: "Już po raz czwarty zorganizowaliśmy mikołajki. Impreza cieszy ogromnym powodzeniem niezależnie od pogody. Dziś zapowiadało się deszczowo ale Mikołaj przyniósł piękną pogodę a zatem i frekwencja dopisała. Pociąg Retro wyruszył z sześcioma wagonami. W każdym roku staramy się dołożyć nowe elementy, które poszerzają naszą ofertę a w szczególności najmłodszych uczestników. Mikołajki są również wydarzeniem, które podsumowują rok i już mogę powiedzieć, że sezon 2018 był rekordowy pod względem ilości pasażerów przewiezionych oraz gości odwiedzających nasze muzeum"

 

2min     2161x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł