Motoserce 2015 Sochaczew video

/ 3 komentarzy / 2 zdjęć

Zapraszamy na filmową relację z niezwykłej imprezy, jaką od kilku lat organizują dla nas sochaczewscy motocykliści wspólnie z Muzeum Kolejki Wąskotorowej. Jej zasadniczym celem jest zbiórka krwi dla chorych dzieci. W tym roku, mimo niesprzyjającej aury, udało się utoczyć sochaczewianom aż 17 litrów tego życiodajnego płynu.

 

Motoserce 2015 Sochaczew


Co roku też Klub Motocyklowy Boruta MC dba, by Motosercu towarzyszył dodatkowy cel charytatywny. W tym roku zbieraliśmy z powodzeniem dla młodziutkiego, ale bardzo chorego mieszkańca naszego miasta Mateusza Piskorowskiego. Dzięki licytacji, zbiórce do puchy prowadzonej przez wolontariuszy leczenie chłopaka wspomoże 4 200 złotych. Również wpisowe uczestników organizowanego przez Klub Maratończyka „Aktywni” Pierwszego Sochaczewskiego Biegu Tyłem – RAKOWI WSPAK zostało przekazane Mateuszowi.

 

Staraniem jednego z najważniejszych organizatorów Motoserca Tomka Sołdaczuka, impreza jest też poważnym w ofercie Sochaczewa wydarzeniem muzycznym, 26 kwietnia br. zagrali dla nas m. in. rodzimy zespół Tajm oraz gwiazda wieczoru legendarny Proletaryat. Nie mogło też zabraknąć pokazów tańca towarzyskiego, ratownictwa medycznego, motocykli i zabytkowych pojazdów, sztuk walki, przejażdżek quadami dla dzieci, występów lokalnych zespołów dziecięcych, zawodów strongmenów i naszych niezwykłych bębniarzy z L’ombelico del Mondo.

 

Realizacja filmu video: www.montownia.org oraz SKYCAM z Sochaczewa. W filmie wykorzystano utwór zespołu Tajm pt. Wieczność.

 

 

6min     4188x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

NastroNastro
0
Kim jest Pan z 1:45 ? który dziękuje za zbieranie dla kolegi Mikołaja...Mariusza...?????........................MATEUSZA !!!

Natomiast Pani w kolorze dzikiej orchidei - też nie znam - ale dla niej ogromny szacun za przygotowanie, organizację i wiedzę co się dzieje na imprezie. (2015-05-06 14:08)
użytkownik13927użytkownik13927
0
Ten Pan to dyrektor muzeum kolei wąskotorowej z tego co mi wiadomo. Organizacja i koordynacja takiego przedsięwzięcia to raczej sporo na głowie także troszkę wyrozumiałości. Gwoli ścisłości - nie znam tego Pana, ale dziękuję za zaangażowanie. Pozdrawiam. (2015-05-06 22:57)
wbienkowbienko
0
"Dziękuję Prezesowi, Pan Prezes nam dziękuje, wszyscy sobie dziękują" - perełka retoryczna. W sam raz dla Pana Posła - sądząc jego po minie.
Jak "znalazł" w ten wyborczy czas i to za darmo . Niczego nie trzeba zmieniać, właściwy Prezes będzie zachwycony :))))) (2015-05-07 16:38)

skomentuj ten artykuł