Zaloguj się do konta

Nadzwyczajni w Kinie Odeon – zrozumieć autyzm [video]

Redakcja
2019-12-13
Spotkania, jubileusze

Spokojny, czwartkowy wieczór był w Kinie Odeon okazją do rozmów o wyjątkowych osobach. Każdy z nas może stać się częścią wydarzenia jakie w każdy drugi czwartek miesiąca organizowane jest w ramach cyklu "Kobiety w roli głównej". Spotkanie pełnie ciepła, słów zrozumienia i wzruszeń.


Tym razem słuchacze zapoznali się z tematem autyzmu. Do przedstawienia tematu organizatorzy cyklu zaprosili wyjątkowe gościnie.  O autyzmie opowiadały Kamila Karasek z Zespołu Szkół Specjalnych w Erminowie, prezeskę fundacji na rzecz osób z autyzmem Jestem, Agnieszka Gołębiewska z  Aakuku Centrum Terapii oraz także Emilia Dąbrowska psycholog i psychoonkolog prowadzącą Szkołę Spokoju. Spotkanie poprowadziła w interesujący i niebanalny sposób Katarzyna Pyś-Fabjańczyk, Prezeska Stowarzyszenia "Ladies First", Certyfikowany Life Coach PWC i Mentorka Biznesu.


Kobiety w Roli Głównej to nowy cykl, który będzie odbywać się w każdy drugi czwartek miesiąca. Jest to stały punkt w wydarzeniach organizowanych przez Kino Odeon. Na gości czekać będzie słodki poczęstunek oraz przed seansem odbędzie się losowanie nagród, które ufundowane zostały przez partnerów cyklu: Restauracja Fresco, Ederm Salon Urody, Only Wood, Salon Urody Aleksandra Dutkiewicz, Klinika Witaminowa, Łoskot CAFE, KinAds, Nature House, Kwiaciarnia Ale Bajka, Salon optyczny Perfekt Optyk.


Dodajmy, iż na gości Kina Odeon czeka wystawa zdjęć nawiązująca do tematu autyzmu, pod tytułem "Jedno Skrzydło", której autorem jest Daniel Bidiuk. 


Zapraszamy na krótką relację video ze spotkania.


Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc