Nazywam się Miliard – przyjdź, zatańcz, wspieraj VIDEO

Akcja, która łączy miliony ludzi na całym świecie. Nazywam się Miliard to przedsięwzięcie, które organizowane jest w każdym niemalże zakątku świata. W Sochaczewie spotkamy się drugi raz. 


Nasz portal nie tylko wspiera akcję medialnie, ale również aktywnie włącza się w organizację przedsięwzięcia. Przemoc jest tematem, który mimo rozwoju świata wciąż pozostaje zagadnieniem o którym należy głośno mówić. 


Szczegóły wydarzenia dostępne są  pod linkiem https://e-sochaczew.pl/n/nazywam-sie-miliard/63723


Tegoroczne wydarzenie zaplanowane jest na 16 lutego o godzinie 14.00 na placu Kościuszki. Akcja One Bilion Rising czyli nazywam się Miliard jest dedykowana przede wszystkim zagadnieniu przemocy seksualnej wobec kobiet. Tylko tak oznacza zgodę. Pod takim hasłem będziemy mogli zatańczyć w lutym w Sochaczewie.  


Tą wyjątkową akcję koordynują Marlena Skrobosz oraz Katarzyna Pyś - Fabiańczyk. Dodatkowo ambasadorkami zostały między innymi Marta Zarzyńska, Kasia Kajak czy Barbara Jachimowicz. 


Lokalna społeczność Sochaczewa już po raz kolejny włącza się w projekt rozwijany na całym świecie. Każdego roku w lutym tańczymy w miejscach publicznych, żeby okazać swoją solidarność z kobietami, które doświadczają przemocy. Tańczą wszyscy, bez względu na płeć i wiek. Dzięki temu problem agresji wobec kobiet przestaje być tematem tabu, a zaangażowanie ludzi lokalne i globalne dodaje ofiarom odwagi i motywacji do przerwania milczenia.


Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do włączenia się w projekt.


Każdy chętny może włączyć się akcję, być może macie dodatkowe pomysły, aby akcja miała większy zasięg i wymiar. Można przesyłać wiadomości na adres dominika@e-Sochaczew.pl bądź bezpośrednio za pomocą FB z organizatorkami  wydarzenia Marleną Skrobosz oraz Katarzyną Pyś-Fabiańczyk. 


 

0min     593x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł