Pełen napięcia film z dojazdu straży do wypadku.

/ 3 komentarzy

W niedzielę 8.04.2018 na 413 kilometrze A2 doszło do wypadku z udziałem 3 motocykli. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane jednostki PSP Żyrardów, Osp Wiskitki, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja. Prezentujemy trzymający w napięciu film przedstawiający relację z dojazdu zastępu Osp Wiskitki. Jesteśmy pod dużym wrażeniem sprawności z jaką prowadzi niemałe przecież auto kierowca Osp Wiskitki. Dojazd na miejsce wypadku zajął strażakom jak widać na filmie niecałe 5minut i byłoby pewnie jeszcze szybciej, gdyby nie zachowanie kilku kierowców. Przypominamy: "Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze, są zobowiązani ułatwić przejazd pojazdu uprzywilejowanego, w szczególności przez niezwłoczne usunięcie się z jego drogi" 


Zapraszamy do oglądania. 

Film nagrali strażacy z OSP Wiskitki. Dziękujemy za udostępnienie.


W..

 

0min     4005x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

MitutoyoMitutoyo
+1
Jeden widziałemMercedesemcisnął pasem awaryjnim z niewyjasnionych przyczyn, drugi coś majstrował przy kole więc nie dało rady się usunąć... a tyle mówi sie o korytarzu życia... (2018-04-09 20:48)
kacperskyykacperskyy
+1
gdzie tu te pełno napięcia? normalna jazda na bombach, zero driftu, jazdy po chodniku i omijania pieszych, przejazdów tuż przed nadjeżdzającym pociagiem.. weźcie juz nie przesadzajcie z tymi tytułami, kolejny wyolbrzymiony aby podbijać wejścia.. (2018-04-10 08:56)
robroyrobroy
0
@kacperskyy ,czym ten drift i omijanie pieszych ,ucieczka przed pociągiem? nagrali kamerką bo mieli,niektórzy maja lepsze wozy (2018-04-11 20:41)

skomentuj ten artykuł