Norbert Stolarczyk o pracy Wędkarzy Bez Barier [VIDEO]

/ 1 komentarzy

Norbert Stolarczyk wraz z żoną Moniką od kilku miesięcy tworzą Fundację "Wędkarze bez Barier". Jednak praca dotycząca działania na rzecz osób niepełnosprawnych rozpoczęła się już wiele lat wcześniej. Zarejestrowanie fundacji było jedynie formalnością. 


Norbert jest fundamentem działania organizacji, która poprzez aktywizację osób z niepełnosprawnościami sprawia, że wychodzą z domów. Jego pasją jest wędkarstwo, zatem to stanowi główną dziedzinę działalności "Wędkarzy Bez Barier". 


Czym jeszcze zajmuje się fundacja?

Zadaniami statutowymi jest między innymi organizacja oraz promocja rekreacji i aktywizacji, szczególnie w dziedzinie wędkarstwa. Norbert zachęca także zarządców nawodnych przestrzeni rekreacyjnych do wykonywania miejsc przyjaznych osobom z niepełnosprawnościami. Dzięki działaniom udaje się organizować wiele szkoleń, spotkań, zawodów sportowych czy warsztatów, które pozwalają na wyjście z domów wielu osobom niepełnosprawnym. Udało się zrobić już bardzo dużo, jednak to początek drogi.


Każdy, kto chciałby dołączyć do działań fundacji, bądź dokładnie zapoznać się z aktualnymi wydarzeniami, może wszelkie informacje uzyskać na stronie wedkarzebezbarier.pl. 


Zapraszamy na rozmowę z Norbertem Stolarczykiem, który jest głównym inicjatorem powstania oraz działalności fundacji.   

 

0min     1974x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

norbert-stolarczyknorbert-stolarczyk
0
Dziękując za poświęcony nam czas antenowy chciałbym zaprosić mieszkańców Sochaczewa do wsparcia naszycvh inicjatyw. Można to zrobić na kilka sposobów.

Zbieranie nakrętek z tworzywa sztucznego w ramach akcji "Bądź zakręcony - Odkorkuj Bariery" lub bezpośrednie wsparcie małą kwotą naszego konta, to tylko kilka z licznych możliwośći.

Nic o nas bez Was drodzy Państwo.

Więcej pod linkiem:

https://wedkarzebezbarier.pl/index.php/wesprzyj-nas/darowizna-cele-statutowe(2019-08-05 10:22)

skomentuj ten artykuł