Nowy skład kolei wąskotorowej video

/ 5 komentarzy / 4 zdjęć

Prawdziwą zagadką jest to, skąd samochód odbierający odpady (zapewne nowej firmy "śmieciowej") wziął się na torach kolejki wąskotorowej w Sochaczewie. Bo fakt, że tu utknął, nie dziwi w ogóle. Może nasi czytelnicy mają jakąś koncepcję, jak wyjaśnić tę sytuację? Kierowca chciał sobie skrócić drogę? Uniknąć korków na Kochanowskiego? Zabłądził? Sprawdzał, jak się sunie po szynach? Może wziął sobie zbyt do serca hasło „Tiry na tory”? Czekamy na Państwa propozycje i komentarze.

 

Jednak tak już całkiem na poważnie, dobrze że w tym czasie nie jechał nasz pociąg retro.


Jednocześnie dziękujemy naszemu czytelnikowi za udostępnienie filmiku i zdjęć. 

2min     6619x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (5)

JacekPlacekJacekPlacek
0
Aa to wszytko tak pewnie sie stało przez nasze kochane Sochaczewskie ulice .. Przy torach idzie Ul.Konpnickiej jest to ulicy przy samy torowisku i domy są pororzucane aż do wypaleniska czy to jest normalne ?! :O Dojazda do posiesji też jest przy samych torach! To niech coś z tym zrobią w końcu teraz im da domyślenia! (2017-05-25 17:43)
NastroNastro
0
Tak, to prawda, ulica Konopnickiej istnieje tylko teoretycznie, tak samo jak Żeromskiego od Pokoju w stronę szkoły "Szóstki". Biada temu kto chce jechać ul. Konopnickiej. Jeżeli na prawdę by istniała pełnowymiarowa ulica Konpnickiej wzdłuż torów wąskotorówki, to rozwiązała by ona naprawdę masę komunikacyjnych utrudnień. Kiedyś ktoś mówił o trasie północ-południe od Gminy/Sonaty aż do wlotu w Młynarską. To by była autostradka :-)  (2017-05-25 20:37)
robroyrobroy
0
może jakiś kumaty mi podpowie jak mam skopiować kod do filmu kiedy mnie go częściowo zasłania yobana reklama (2017-05-27 17:44)
chloe-buckchloe-buck
0
^ zainstaluj adblock (2017-05-30 12:19)
robroyrobroy
0
wytłomacz jeszcze filmowcom że nakręca się POZIOMO,nie pionowo,hey! (2017-05-30 14:39)

skomentuj ten artykuł