Okrzei - ulica zalana w ciągu kilku minut [VIDEO]

/ 1 komentarzy / 4 zdjęć

Przechodzące burze nad Sochaczewem dały się we znaki szczególnie pieszym i kierowcom. Jednak właściciele posesji przy ulicy Okrzei mają większy problem po ulewach. Deszczówka nie spływa nie tylko z ulicy, ale i zalewa prywatne podwórka. 


Wszelkie remonty dróg mają być ułatwieniem dla mieszkańców, bowiem wierzą oni, że wykonywane są zgodnie z najwyższą jakością i panującymi warunkami pogodowymi w naszym kraju. Okazuje się, że dzisiejsze projekty zdają egzamin w warunkach, które nie narażają na duże oddziaływanie. 


Podczas dzisiejszej burzy skutki ulewy szczególnie widoczne były na Okrzei. Mieszkaniec tej ulicy przedstawił nam to z czym musi się mierzyć zarówno on jak i sąsiedzi podczas krótkich, ale intensywnych opadów. Należy nadmienić, iż dzisiejsza burza nie jest nadzwyczajnym zjawiskiem. Dodatkowo rozbudowy osiedli na tej ulicy nie sprzyjają poprawie warunków, jakie pojawiają się po deszczach. Woda spływa do prywatnych posesji i zalewa podwórka i ogródki. Takie warunki mogą powodować straty nie tylko na posesjach, ale i zalewanych samochodach.


Mieszkańcy proszą o zainteresowanie się władz tematem odprowadzania wody z ulicy Okrzei i poprawą sytuacji. 


https://otolaryngolodzy24.pl/

 

0min     1863x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

kacperskyykacperskyy
+1
pozdro dla pani ładnej ze zwik oraz tych co drogę projektowali i budowali (2019-09-20 07:46)

skomentuj ten artykuł