Parkometry zdaniem mieszkańców - video

/ 4 komentarzy

Czy parkometry wokół Placu Armii Ludowej, a następnie w rejonie targowiska, to dobry pomysł na usprawnienie ruchu samochodów w Sochaczewie. Co o opłatach za postój sądzą mieszkańcy? Bliżej temu tematowi postanowił przyjrzeć się nasz niezastąpiony reporter Maciek. Zapraszamy do obejrzenia filmu. 

10min     5621x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

Obywatel85Obywatel85
0
Co jak co ale ulica Pokoju już dawno powinna być uzbrojona w parkometry,od wielu lat jest zastawiona przez ,,Handlarzy,, parkujących swoje auta i zostawiających je na wiele godzin aż do zamknięcia targowiska.

ps: Reklamę sklepu mogliście zrobić mniej dyskretną :) albo chociaż koleżanke przesunąć ciut dalej bez tego zoomu na szyld (2015-07-10 11:39)
SexmisjaSexmisja
0
Witan wszystkich zainteresowanych.
Pierwsze co jest szokujące to pierwsze trzydzieści minut będzie za darmo to proszę wymienić pięć miast gdzie powstało takie rozwiązanie naliczania.
Odpowiem nigdzie.
Sochaczew to jedna żenada z parkowaniem tu nie chodzi o miejsca parkingowe lecz o pojazdy pozostawione byle gdzie i byle jak utrudniając w ten sposób pozytywne funkcjonowanie miasta .
Czy w naszym waszym mieście jest policja ,małej litery by nadać powagi funkcjonowania tego organu .
Brak reagowania na rażące naruszanie prawa poprzez parkowanie patrz przejście dla pieszych ,wszelakie zakazy wiazdu,zachowanie odległości od skrzyżowań i odległości od zatoczek autobusowych.
To wszystko na oczach przejeżdźającego sianowozu ,brak zgłoszenia równa się brak reakcji na zdarzenie .
Sochaczew jest wiejskim miastem,miastem cwaniaków .
Pozdrawiam. (2015-07-14 12:48)
RozpruwaczRozpruwacz
0
Witam
Po pierwsze primo, chciałbym sprostować pana dziennikarzynę za nie rzetelne podejście do tematu. Ten plac juz od roku nie nazywa się "Armii Ludowej" tylko "Plac Obrońców Sochaczewa"
Po drugie primo już od dawna powinno być płatne, bo nie ma gdzie zaparkować.
A po trzecie primo ultimo abonament i pierwsze 30 minut za darmo to jakaś kpina i nie zmieni to za bardzo sytuacji która jest teraz. (2015-07-24 15:22)
robroyrobroy
0
dlaczego zamknięty-zagrodzony jest parking przy Gramie-dawniej Biedronce?,niech targowica,która pobiera opłaty od handlujących doprowadzi , że ten plac na ładnych parę samochodów będzie udostępniony handlującym na rynku? a była Biedronka to jakim prawem powsadzała słupki blokując wjazd? już nie dzierżawią pawilonu (2015-10-17 06:00)

skomentuj ten artykuł