Piknikowy Klub Rodzinny Wesoła Chata

Dziś w programie ZIP gościmy wyjątkowe kobiety. Mamy i bacie, która połączyła idea nazwana przez nie same WESOŁA CHATA. Sochaczewianki pragnące stworzenia ciekawszej oferty dla rodzin z nago miasta i okolic dawały już o sobie znać przy okazji różnych imprez. To dzięki nim udało się włączyć Sochaczew w obchody Tygodnia Godnego Porodu. A w ostatnich dniach odniosły ogromny sukces. Wywalczyły środki z FIO na organizację pikników rodzinnych. Ich wniosek znalazł się w gronie 8 najlepszych spośród 800 na Mazowszu.

 

Przed nami pierwsza odsłona Piknikowego Klubu Rodzinnego Wesoła Chata. 14 maja, w sobotę, w godzinach 14 – 17 spotykamy się na terenie Ogródka Jordanowskiego w Sochaczewie. Przyjść może każdy, byle przyprowadził dzieci. Milusińscy i ich opiekunowie będą mogli wziąć udział w najróżniejszych rozwijających zajęciach: plastycznych, tworzeniu zabawek handmade,  wykorzystywaniu przedmiotów najbliższego otoczenia i nadawaniu im drugiego życia, zabawach ruchowych z animatorami, grach dydaktycznych, psychozabawach, dramie, pracy z emocjami.

Podczas wszystkich pikników, a w ramach całego projektu przewidziano takich pięć, przybyli będą mogli skorzystać z porad specjalistów, m. in. dietetyka, logopedy, fizjoterapeuty i pedagoga. Na każdym spotkaniu będzie inny specjalista. Podczas najbliższego poznamy między innymi zalety noszenia dzieci w chustach.

Lokalnymi partnerami projektu są: Aakuku Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie.

Projekt dofinansowany ze środków Programu „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – Mazowsze Lokalnie” realizowanego przez Fundację Fundusz Współpracy, Stowarzyszenie BORIS oraz Stowarzyszenie Europa i My.

Jeszcze raz zapraszamy na Ogródek Jordanowski w sobotę 14 maja br. Wstęp wolny.

 

5min     3529x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 

Informacje dodatkowe
  5
  Oceń
  (1 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł