Polski Dzień Muzyki Country w Teresinie – zapraszamy na koncert

Teresin jest na dobrej drodze do stania się drugim Mrągowem. To właśnie tutaj żyją i tworzą wspaniali, doceniani w całym kraju muzycy country. To właśnie tutaj zaledwie kilka tygodni temu odbył się pierwszy w Polsce piknik pod nazwą STACJA TERESEE’n FOLK & COUNTRY, podczas którego wystąpiły największe gwiazdy tego gatunku muzycznego. I to właśnie tutaj już w najbliższy piątek, 30 września, będzie miał miejsce kolejny wyjątkowy koncert, wpisujący się w obchodzony już po raz drugi w naszym kraju Polski Dzień Muzyki Country.

 

30 września 2016 roku w Teresińskim Ośrodku Kultury wystąpią: nagrodzony w 2015 roku w Mrągowie, powszechnie lubiany i doceniany teresiński zespół TEREN C, oraz – jako support – Joanna Cieśniewska. Asia wyśpiewa klimatyczny mini recital, który dla niej ma szczególne, bo jubileuszowe znaczenie. Pierwsze kroki na profesjonalnej scenie wokalistka postawiła dokładnie 20 lat temu.  Teren C wystąpi w swym stałym składzie: Katarzyna Bednarek, Tomasz Połeć, Kuba Kamiński, Janusz Frychel i Daniel Klemczak.

 

W programie ZIP na koncert zapraszają Asia Cieśniewska i Tomasz Połeć. Więcej na temat wydarzenia na stronie tok.e-sochaczew.pl.

 

Acha, wstęp oczywiście wolny.

 

5min     2597x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 5
Oceń
(3 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł