Program 3 setki - Basia i Darek budzą artystycznie bulwary [VIDEO]

Barbara Kacprzak oraz Darek Tutka. Oboje kochają muzykę. Ich świat tworzą dźwięki. Kilka tygodni temu postawili na krótki eksperyment artystyczny. Występ na żywo na sochaczewskich bulwarach. 


Nowe miejsce na mapie Sochaczewa. Ma potencjał. Jeśli nie można wyciszyć się w cieniu drzew to z pewnością przy dźwiękach muzyki. Ciepłej, spokojnej i pełnej emocji barwie głosu Basi. Zarówno ona jak i Darek nie mieli wątpliwości, że jest to miejsce, które może żyć. Sztuka pod każdym względem może wypełniać to miejsce. Odważyli się pokazać siebie, swoje pasje i miłość jaką stanowi dla nich muzyka. Dodatkowo są to dwie różne osobowości. Basia pełna emocji, energii, życiowego dystansu i humoru, a obok ciekawy świata, pełny nadziei oraz zadowolenia z każdego dnia Darek. Można powiedzieć ognień i woda. Tworzą zgraną parę. 


Basię znam od lat i mogę być wdzięczna, że takich ludzi stawia na mojej drodze, tak mocno dzielących się pasją życia i uśmiechu. A Darek? To pierwszy mieszkaniec naszego miasta, który pokazuje, że to miasto ma swoje barwy i można je kochać. Takie, jakie jest, że można powiedzieć: podoba mi się tu. Nie szukać niepotrzebnych szarości i wad. Darek tak widzi nasze miasto i nas.   


O swoim muzycznym pomyśle opowiedzieli w krótkim wywiadzie. Serdecznie zapraszamy. 

 

0min     1311x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł