Rafał Milczarek i Sochaczewski Test Coopera 2016

/ 1 komentarzy / 2 zdjęć

Dziś w programie ZIP Rafał Milczarek, prezes Stowarzyszenia Klub Maratończyka Aktywni, a my z nim, zaprasza na kolejny charytatywny Sochaczewski Test Coopera. Impreza integrująca co roku setki małych i dużych sochaczewian w słusznej sprawie odbędzie się już 23 kwietnia br. na bieżni tartanowej przy Zespole Szkół w Chodakowie.

 

Najważniejsze jest to, że wystartować może każdy. Zawody nie narzucają ani dolnej, ani górnej granicy wiekowej. Nie trzeba też być absolutnie sportowcem. Może to być nawet pierwszy bieg w życiu zawodnika. Grunt, żeby chcieć się dobrze bawić. A przy tym nieść pomoc. Podczas Charytatywnego Sochaczewskiego Testu Coopera zbierane są bowiem środki na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla Zespołu Szkół Specjalnych w Erminowie (to na ten cel w całości przeznaczone zostaną pieniądze pochodzące z wpisowego 15 zł pobieranego – dobrowolnie – od wyłącznie dorosłych zawodników).

Jeszcze raz zapraszamy: 23 kwietnia godz. 10.00 na bieżni przy Zespole Szkół w Chodakowie. Można zgłaszać uczestnictwo w zawodach również w dniu imprezy lub wcześniej przez stronę klubowa www.aktywniesochaczew.pl w zakładce  NASZE IMPREZY - ZAPISY NA SOCHACZEWSKI TEST COOPERA.

 

5min     2796x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 

Informacje dodatkowe
  5
  Oceń
  (2 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (1)

  redakcjaredakcja
  0
  Przepraszamy za hałasy w tle, ale, że posłużymy się słowami niegdyś znanej piosenki: "Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły", zaskakując nas podczas nagrania. (2016-04-19 18:20)

  skomentuj ten artykuł