Zaloguj się do konta

Rodzicielstwo zastępcze-wyjątkowe spotkanie w Kinie Odeon [VIDEO]

Redakcja
2019-11-15
Spotkania, jubileusze

14 listopada w kinie Odeon odbyło się wyjątkowe spotkanie połączone z przedpremierowym seansem filmu ,,1800 gramów". To pierwsze tego typu wydarzenie zorganizowane w ramach cyklu KOBIETY W ROLI GŁÓWNEJ.

KOBIETY W ROLI GŁÓWNEJ to cykl spotkań, który odbywać się będzie w każdy drugi czwartek miesiąca. Celem wydarzenia jest nie tylko rozrywka, ale również edukacja i poruszanie trudnych, ale jednocześnie bardzo ważnych społecznie tematów. Podczas czwartkowego spotkania tematem przewodnim było rodzicielstwo zastępcze. 

Tuż przed seansem filmu ,,1800 gramów" odbyła się wyjątkowa, edukacyjna i niezwykle wzruszająca rozmowa kilku silnych, posiadających ogromne serca kobiet. Na scenie pojawiły się: inicjatorka spotkania Marta Zarzyńska, Katarzyna Kajak dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sochaczewie , Agnieszka Ryczkowska-Przywoźny prezes Stowarzyszenia Stacja Dom, Jolanta Jagodzińska, Małgorzata Siekacz, Iwona Lorentz oraz Ewa Kajetaniak pedagog. Tego wieczoru rolę prowadzącej pełniła Katarzyna Pyś - Fabiańczyk.

Dyskusja była przeplatana śmiechem i łzami wzruszenia. Licznie zgromadzeni widzowie dowiedzieli się nie tylko  jak zostać rodzicem zastępczym, ale również jakie są blaski i cienie takiego rodzicielstwa. Dodatkową atrakcją przygotowaną przez kino Odeon dla wszystkich uczestników, było losowanie upominków, które ufundowane zostały przez partnerów cyklu.

Następnie na ekranie został wyświetlony film pt. ,,1800 gramów" nawiązujący właśnie do tematu rodzicielstwa zastępczego. To był bez wątpienia wyjątkowy wieczór dzięki któremu, być może kilka kolejnych osób zdecyduje się dać odrobinę ciepła i miłości dzieciom, które bardzo tego potrzebują.  

Kolejne spotkanie w ramach cyklu KOBIETY W ROLI GŁÓWNEJ odbędzie się już 12 grudnia 2019 r. 


Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc