Skandal w Azorku - nietrzeźwy opiekun w pracy

/ 6 komentarzy

Schronisko Azorek w Sochaczewie to miejsce, którego los leży na sercu wielu mieszkańcom. Obecnie miejsce jest w stanie likwidacji i przez następne tygodnie będzie ono wygaszane. Burmistrz miasta musi zmagać się ze skargami mieszkańców. Kolejnym problemem z pewnością będzie przeprowadzona interwencja, której podjął się Łukasz Dąbrowski: 


 - W Miejski Schronisku Azorek w Sochaczewie doszło do skandalicznego zdarzenia. Anonimowa osoba poinformowała mnie, że schroniskiem opiekuje się Pan, która jest kompletnie pijany. Po przyjechaniu na miejsce okazało się, że schronisko (zarówno furtka jak i drzwi wejściowe) są otwarte na oścież, a klucze do wszystkich pomieszczeń leżą przed bramą wjazdową. Po wejściu do środka zastałem nieprzytomnego opiekuna schroniska, który był wyjątkowo zaskoczony moją wizytą. Jednoznacznie była wyczuwalna mocna woń alkoholu oraz zauważalny duży stan upojenia, a na biurku znajdował się kubek napełniony alkoholem. Na miejsce został wezwany patrol policji, który pojawił się dosłownie w kilka minut i bardzo sprawnie i profesjonalnie przeprowadził czynności z nietrzeźwym pracownikiem. Po badaniu alkomatem okazał się, że w wydmuchiwanym powietrzu znajduję się 1,6 mg/L alkoholu, czyli ponad 3,3 PROMILA, co brzmiało wręcz szokująco - zarówno dla mnie jak i dla samych policjantów. Pomimo kilku telefonów wykonanych przez policjantów do Urzędu Miasta, nikt z urzędników nie pofatygował się, aby osobiście sprawdzić co wydarzyło się na miejscu…


Jako mieszkaniec miasta Sochaczew, który odprowadza podatki finansujące działalność schroniska, kieruje pytanie do jednostki sprawującej funkcję zarządzająco-kontrolną w Miejskich Schronisku, czyli Urzędu Miasto Sochaczew - kto jest odpowiedzialny za zaistniałą sytuację? Czy jest to ogólnie obowiązujący standard zarządzania w jednostkach finansowanych przez miasto? Gdzie jest Pan Burmistrz Osiecki, który miał objąć osobistą kuratelą proces ratowania Schroniska Azorek, które nie dość, że zostaje zamykane, to jest zarządzane w skandaliczny i niedopuszczalny sposób!?


Na poniższym filmiku można zapoznać się ze standardami zarządzania naszych obecnych włodarzy.


Ciąg dalszy historii z pewnością nastąpi. 

 

0min     2254x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (6)

MieszkoPierwszyMieszkoPierwszy
+1
Biedny Chłopina, o kieliszek za dużo i juz nagrywajo  (2019-10-23 09:21)
MarciaZMarciaZ
+1
W tym mieście strach zaparkować i strach się napić :D  (2019-10-23 09:33)
linulinu
+1
W tym mieście strach być... (2019-10-23 11:30)
pisiorekpisiorek
0
Ciekawe czy stworzenia dostały chociaż pokarm i wodę ?

Szkoda psiaków i kociaków ,a  cóż to znaczy ,,wygaszane,, , mam nadzieję że nie to samo co na Ukrainie przed mistrzostwami świata w kopanej , kiedy zamordowamo dziesiątki tysięcy stworzeń ? (2019-10-23 12:29)
Andziaq75Andziaq75
0
Schronisko funkcjonuje do końca grudnia i pije z rozpaczy  (2019-10-23 12:58)
AnkaB-SAnkaB-S
0
Ciekawe czy pracownik (choć z załączonego filmu nie wynika to jasno) poniesie konsekwencje swojego zachowania, czy cała sytuacja zostanie wyciszona....Co na to osoby odpowiedzialne za schronisko (Urząd Miasta, Kierownik Schroniska)?Przy okazji Pan zrobił "niezłą" reklamę dla schroniska i wolontariuszy, którzy dokładają wszelkich starań aby oddać będące tam zwierzaki w dobre ręce. (2019-10-23 14:39)
monika-stepniakmonika-stepniak
+1
Komentarz usunięty ze względu na naruszenie regulaminu. (2019-10-23 14:58)

skomentuj ten artykuł