Sochaczew - puste ulice, place i parki [video]

/ 3 komentarzy

To co zobaczycie na filmie. to obraz który porusza, zmusza do refleksji i oddaje w zupełności sytuację w jakiej się znaleźliśmy. 


Puste ulice, parki, bulwary i place. Czas, który spędzamy w rodzinnych gronach, z przyjaciółmi, znajomymi, spacerach, wycieczkach czy w kościołach w tym roku odebrał nam wirus. Jest to jednocześnie chwila w której możemy zastanowić się nad dotychczas prowadzonym życiem w pędzie. Może to chwila na zmianę?


Pewne jest jedno. Już nic nie będzie takie samo. Ani my, ani miejsca obok nas 


Zapraszamy na materiał, który przygotował FLY MEDIA.  

 

0min     1933x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

robroyrobroy
0
cienie drzew mówią-późne popołudnie ,w normalnych czasach też życie zamierało,może nie na taką skalę,pare samochodów,kilka osób i jeden rowerzysta.Dobrze że rzecznik Policji obiecał więcej rozwagi w postępowaniu Policjantów,idiotyczne mandaty za jazdę na rowerze,spacer po parkui,tankowanie ,wizyta w myjni samochodowej.Od czwartku zacznie się polowanie na idących bez masek,najlepiej niech Policja skupi się na pewnej willi na Żoliborzu a nie gania mnie i innychpo ulicach.zawsze mówili-słuchaj mądrzejszego-w Niemczech,maski obowiązują w czasie pobytu w sklepach,urzędach,komunikacji miejskiej,a w Polsce idiota każe mi nałożyć maskę jak o 4.30 będę szedł do roboty pustymi ulicami,albo wracał o 22-dlaczego nie słuchamy mądrzejszych?Bo złapać za morde 37 milionów i kopać po dupach,wadza,wadza,wadza (2020-04-13 10:41)
robroyrobroy
0
https://img7.demotywatoryfb.pl//uploads/202004/1586681254_4cG5BW.mp4

i samolot to pozytywna wiadomość,tylko żeby z cenami nie przeginali (2020-04-13 11:01)
RouterRouter
0
film ukazuje co warte nasze życie ,jedna chwila i wszystko się zmienia,wszyscy mądrzy i wielcy świata staja się malutcy i zagubieni a dopiero by zmieniali i zarżadzali jak krolowie,życie staje sie wielkim darem,tu można zrozumiec co tracimy w jednej chwili,plany nasze czasowe postanowienia staja pod znakiem zapytania co jutro ,chwila radości z nadchodżacego nowego roku, nie wiadomo co przynieniesie ,jaki będzie dlatego może zamiast się cieszyć powinnismy radośc z tego co mija brać większą bo jutro nie wiadome,dużo wytwałości i zdrowia ,aby te ulice wkrótce zatętniły zyciem ,by wszyscy wyszli inni milśi zyczliwsi i ze zrozumieniem sensu życia. (2020-04-13 11:17)

skomentuj ten artykuł